afgesloten

28. Aprilveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.04.2016 – 09.04.2016

47 Resultaten
Siervaas
5569
Siervaas

350 EUR

3 Design flessen
5516
3 Design flessen

330 EUR

3 Delen glas
5518
3 Delen glas

275 EUR

Glazen eenhoorn
5545
Glazen eenhoorn

170 EUR

Glazen waarzeggersbol
5523
Glazen waarzeggersbol

150 EUR

Stel kristallen gembercoupes
5555
Stel kristallen gembercoupes

150 EUR

12 Delen Boheems kristal
5500
12 Delen Boheems kristal

130 EUR

4 Slingerglazen
5534
4 Slingerglazen

130 EUR

9 Boheems kristallen glazen en vaas
5548

130 EUR

2 Tafellampen
5504
2 Tafellampen

110 EUR

Kunstwerk glas
5509
Kunstwerk glas

100 EUR

Vergulde glazen bonbonniere
5501
Vergulde glazen bonbonniere

90 EUR

8 Parfumflacons
5566
8 Parfumflacons

90 EUR

2 Waaierkristallen karaffen
5510
2 Waaierkristallen karaffen

80 EUR

10 glazen parfum flacons
5570
10 glazen parfum flacons

80 EUR

3 Glazen 19e eeuw, wildvoorstelling
5515

75 EUR

Kristallen bruidskaraf
5556
Kristallen bruidskaraf

75 EUR

Kavel met 22 glazen
5572
Kavel met 22 glazen

75 EUR

Jugendstil glazen vaasje
5505
Jugendstil glazen vaasje

70 EUR

Gekleurde platvis
5522
Gekleurde platvis

70 EUR

Gekleurde vis, staand op vinnen
5533

70 EUR

10 glazen parfum flacons
5571
10 glazen parfum flacons

70 EUR

7 Glazen parfumflacons
5546
7 Glazen parfumflacons

65 EUR

13 Kristallen roemers
5549
13 Kristallen roemers

65 EUR