Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Raak 185 designlamp 2004
Raak 185 designlamp

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Grote globus op standaard 2014
Grote globus op standaard

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Arabische brief, Sultan 2320
Arabische brief, Sultan

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zeldzame grote lamp met beeld 2000
Zeldzame grote lamp met beeld

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Boek met diverse etsen 2192
Boek met diverse etsen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Boek 2191
Boek

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
4 Duitse oorkondes 2400
4 Duitse oorkondes

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Tafellamp met beeld 2006
Tafellamp met beeld

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Kerkkandelaar Neo Gotiek 2032
Kerkkandelaar Neo Gotiek

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Groot geweer, voorlader 2091
Groot geweer, voorlader

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Opgezette bok 2228
Opgezette bok

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Viool 2221
Viool

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Stel als olielampen 2403
Stel als olielampen

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Ivoren Madonna 18e/19e eeuws. 2258
Ivoren Madonna 18e/19e eeuws.

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2025
Bronzen hanglamp

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lamp met brons 2011
Lamp met brons

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Gietijzeren haardplaat 2105
Gietijzeren haardplaat

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Chineser Reisen, 3 pamfletten 2310
Chineser Reisen, 3 pamfletten

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Zuid-Duitse Engel met trompet 2012
Zuid-Duitse Engel met trompet

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bronzen tuintafel 2050
Bronzen tuintafel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Marine, officiers sabel 2093
Marine, officiers sabel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gietijzeren haardplaat 2109
Gietijzeren haardplaat

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Haard voorzet 2102
Haard voorzet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hangende petroleumlamp 2117
Hangende petroleumlamp

Resultaat:

200 EUR