28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Empire pendule, staande man 3588
Empire pendule, staande man

2.350 EUR

Zeer grote pendule 3509
Zeer grote pendule

2.000 EUR

Engels staande klok 3566
Engels staande klok

1.750 EUR

Klok met strijdwagen 3513
Klok met strijdwagen

1.700 EUR

Vuurvergulde pendule 3520
Vuurvergulde pendule

1.450 EUR

Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 3512
Franse vuurvergulde pendule ca. 1860

950 EUR

Staande Duitse klok, open 3504
Staande Duitse klok, open

500 EUR

Reiswekker 3638
Reiswekker

480 EUR

Zeer grote reiswekker 3615
Zeer grote reiswekker

450 EUR

Lantaarnklok 3507
Lantaarnklok

425 EUR

Vuurvergulde pendule 3506
Vuurvergulde pendule

400 EUR

Koperen molenklok 3522
Koperen molenklok

400 EUR

Antieke Friese stoelklok 3552
Antieke Friese stoelklok

275 EUR

Groen onyx marmeren klokkenstel 3529
Groen onyx marmeren klokkenstel

250 EUR

Art Deco kalenderklok 3533
Art Deco kalenderklok

250 EUR

Mini comtoise, groot uurwerk 3643
Mini comtoise, groot uurwerk

225 EUR

Wandregulateur 3515
Wandregulateur

220 EUR

Ingelegde kolompendule 3651
Ingelegde kolompendule

220 EUR

Staande Engelse klok 3537
Staande Engelse klok

200 EUR

Friese stoelklok 3649
Friese stoelklok

200 EUR

Franse pendule 3667
Franse pendule

180 EUR

Frans klokkenstel 3547
Frans klokkenstel

170 EUR

3-Delig Frans klokkenstel 3524
3-Delig Frans klokkenstel

150 EUR

Staande klok 3526
Staande klok

150 EUR