28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Notenhouten Grunder regulateur
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit 86cm Cond:R

Junghans regulateur
Resultaat: 50 EUR

Junghans regulateur
Resultaat: 50 EUR

Klokje
Resultaat: 50 EUR

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten regulateur 1980
Resultaat: 40 EUR

Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G

Warmink staartklokje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Warmink staartklok, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75cm Cond:G

2 Antieke klokken
Resultaat: 35 EUR

Schwarzwalder klok
Resultaat: 35 EUR

Appelklokje
Resultaat: 30 EUR

Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R

Wekker
Resultaat: 20 EUR