afgesloten

28. Aprilveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.04.2016 – 09.04.2016

83 Resultaten
Empire pendule, staande man
3588
Empire pendule, staande man

2.350 EUR

Zeer grote pendule
3509
Zeer grote pendule

2.000 EUR

Engels staande klok
3566
Engels staande klok

1.750 EUR

Klok met strijdwagen
3513
Klok met strijdwagen

1.700 EUR

Vuurvergulde pendule
3520
Vuurvergulde pendule

1.450 EUR

Franse vuurvergulde pendule ca. 1860
3512

950 EUR

Staande Duitse klok, open
3504
Staande Duitse klok, open

500 EUR

Reiswekker
3638
Reiswekker

480 EUR

Zeer grote reiswekker
3615
Zeer grote reiswekker

450 EUR

Lantaarnklok
3507
Lantaarnklok

425 EUR

Vuurvergulde pendule
3506
Vuurvergulde pendule

400 EUR

Koperen molenklok
3522
Koperen molenklok

400 EUR

Antieke Friese stoelklok
3552
Antieke Friese stoelklok

275 EUR

Groen onyx marmeren klokkenstel
3529

250 EUR

Art Deco kalenderklok
3533
Art Deco kalenderklok

250 EUR

Mini comtoise, groot uurwerk
3643
Mini comtoise, groot uurwerk

225 EUR

Wandregulateur
3515
Wandregulateur

220 EUR

Ingelegde kolompendule
3651
Ingelegde kolompendule

220 EUR

Staande Engelse klok
3537
Staande Engelse klok

200 EUR

Friese stoelklok
3649
Friese stoelklok

200 EUR

Franse pendule
3667
Franse pendule

180 EUR

Frans klokkenstel
3547
Frans klokkenstel

170 EUR

3-Delig Frans klokkenstel
3524
3-Delig Frans klokkenstel

150 EUR

Staande klok
3526
Staande klok

150 EUR