afgesloten

28. Aprilveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.04.2016 – 09.04.2016

1387 Resultaten
Ton Schulten
1001
Ton Schulten

4.500 EUR

Hollands kabinet
4000
Hollands kabinet

2.750 EUR

Ton Schulten
1020
Ton Schulten

2.500 EUR

Fam Rose bord, 18e eeuw
6038
Fam Rose bord, 18e eeuw

2.400 EUR

Empire pendule, staande man
3588
Empire pendule, staande man

2.350 EUR

Zeer grote pendule
3509
Zeer grote pendule

2.000 EUR

Engels staande klok
3566
Engels staande klok

1.750 EUR

Bloedkoralen collier
79
Bloedkoralen collier

1.700 EUR

Schilderij, C. J. de Vogel
1014
Schilderij, C. J. de Vogel

1.700 EUR

Klok met strijdwagen
3513
Klok met strijdwagen

1.700 EUR

Chinese blauw/witte theepot met draken
6191

1.700 EUR

Vuurvergulde pendule
3520
Vuurvergulde pendule

1.450 EUR

Gouden collier met turkoois
60
Gouden collier met turkoois

1.400 EUR

Schilderij, bijbelse voorstelling
1061

1.400 EUR

Schilderij, H.W. Mesdag
1003
Schilderij, H.W. Mesdag

1.300 EUR

Wortelnoten kabinet
4003
Wortelnoten kabinet

1.300 EUR

Karl Wagner, stadsgezicht
1058
Karl Wagner, stadsgezicht

1.250 EUR

Tabakspot koloniaal zilver
16
Tabakspot koloniaal zilver

1.200 EUR

Zilveren fotolijst met emaille
45

1.200 EUR

Gouden horloge Chopard
6
Gouden horloge Chopard

1.000 EUR

Gouden ring met briljant
61
Gouden ring met briljant

1.000 EUR

5-Rij bloedkoraal collier, gouden slot
78

1.000 EUR

Witgouden oorhanger met saffier en briljant
129

1.000 EUR

Schilderij, L. Mayer
1007
Schilderij, L. Mayer

1.000 EUR