Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Afrikaans beeld, Dogon
Resultaat: 240 EUR

Afrikaans houten beeld van de Dogon stam uit Burkino Faso ca. 1940, voorstellend een mannelijk voorouderfiguur met ijzeren (gemerkte) nekring. 56x9x11cm. Cond.: G

Afrikaans masker, Chokwe
Resultaat: 180 EUR

Afrikaans houten masker van de Chokwe stam uit Angola ca. 1950, rondom met een kraag van twijgjes en bamboe. Bevat oude (Afrikaanse) restauratie onderaan en scheur aan zijkant, verder in goede staat

Afrikaans beeldje, Dogon
Resultaat: 140 EUR

Afrikaans houten beeldje van de Dogon stam uit Mali ca. 1940-1950, voorstellend een voorouder met 3 kleinere figuren 31x6x5cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Songye
Resultaat: 100 EUR

Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een vrouwelijke wachter. Fraai bewerkt met divers koperbeslag, ijzeren versieringen, ketting en lendendoek. 60x12x11cm. ...

Afrikaans beeld, Bakota
Resultaat: 90 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1970-1980, voorstellend een wachter. Voorkant grotendeels beslagen met bewerkt koper. 55x25x9cm. Cond.: G

Afrikaans beeldje, Fali
Resultaat: 75 EUR

Afrikaans beeldje van de Fali stam uit Mali, voorloper van de grotere Fali beelden. Voornamelijk gemaakt van ijzer, leder en touw. 19x10x9cm. Cond.: G

Afrikaans (buik)masker, Makonde
Resultaat: 75 EUR

Afrikaans houten (buik)masker van de Makonde stam uit Tanzania of Mozambique, voorstellend een gezicht. Geheel staand op ijzeren standaard. 67x21x15cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Fang
Resultaat: 70 EUR

Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, voorstellend een man met een voorwerp in de handen. Diverse delen zijn voorzien van koperbeslag. 44x14x13cm. Cond.: G

Afrikaanse scepter, Bulu
Resultaat: 35 EUR

Afrikaanse houten Scepter van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1980. 36x11x12cm. Cond.: G

Afrikaans masker, Songye
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans houten masker van de Songye stam uit Congo, 2e helft 20e eeuw. 38x16x18cm. Cond.: G

Afrikaans masker, Fang
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans wit houten masker van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. 46x17x10cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Ambete
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een zittende man met diverse tekens over het lichaam. Hand mist en is in matige staat 53x17x16cm.,

Afrikaans beeld, Bakongo
Startprijs 225 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakongo stam uit Congo ca. 1960-1970. Bijna geheel met koperbeslag en dikke verenbos op het hoofd. Ivoren/benen ogen en navel. 97x25x17cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Fang
Startprijs 175 EUR

Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon ca. 1960 (is gebruikt geweest), voorstellend een "dubbellichaam" van een man en vrouw met schelpjes in de oren. 84x20x16cm. Cond.: G

Afrikaans graandeurslot, Bambara
Startprijs 175 EUR

Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Dogon
Startprijs 160 EUR

Afrikaans houten beeld van de Dogon stam uit Mali ca. 1940, voorstellend een vrouw die iets aan het fijnstampen is. 51x13x12cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Dengese
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten beeld van de Dengese stam uit Congo ca. 1970, bijna geheel bewerkt. 59x20x19cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Bakota
Startprijs 125 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Ambete
Startprijs 125 EUR

Afrikaans wit houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een staande figuur met holle achterzijde en schelpjes als ogen. 57x16x14cm. Cond.: G

2 Afrikaanse benen beelden
Startprijs 120 EUR

Twee Afrikaans houten benen beelden van de Bamileke stam uit Kameroen ca. 1960-1970, voorstellend een levensboom met diverse gezichten, 41,5x10x6cm. en een talisman met diverse gezichten 49x10x5cm. Co...

Afrikaans beeld, Bakongo
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakongo stam uit Congo ca. 1970, voorstellend een fetish beeld van een man met hoofdje op de buik en kalebas op de rug. 52x26x16cm. Cond.; G

Afrikaans beeld, Chokwe
Startprijs 90 EUR

Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw, voorstellend een wit vrouwenfiguur met donkerrode/zwarte accenten. Linkerbeen beschadigd, verder in goede staat 70x18x16cm.

Afrikaans beeld, Punu
Startprijs 90 EUR

Afrikaans houten beeld van de Punu stam uit Gabon, voorstellend een man met stoffen sjaal en schelpenriem rustend op een masker. 66x34x19cm. Cond.: R-G

Afrikaans Chokwe beeld, vrouw
Startprijs 90 EUR

Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola ca. 1980-1990, voorstellend een knielende vrouw op tamtam, 52x20x20cm. Termietenschade aan voet, verder in goede staat.

Afrikaans beeld, Fang
Startprijs 80 EUR

Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een zittende man met kom in de handen.57x18x13cm, Cond.: G

Afrikaans beeld, Fang
Startprijs 80 EUR

Afrikaans wit houten beeld met glazen ogen van de Fang stam uit Gabon ca. 1970-1980, voorstellend een voorouder met kom. 52x13,5x11cm., diverse (termieten)beschadigingen.

Afrikaans beeld, Songye
Startprijs 80 EUR

Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Kongo ca. 1960, voorstellende een man met hoorn van een dier op het hoofd en een raffia lendendoek, 81x17x16cm. Cond.: G

Afrikaans masker, Chokwe
Startprijs 80 EUR

Afrikaans houten mannelijk masker van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw. Gemaakt van raffia met bamboe en mooi behouden verentooi. 59x57x10cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Bulu
Startprijs 80 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1960-1970 met holle achterkant voor verbranding van kruiden door de medicijnman bij pijnbestrijding. 50x15x14cm., Cond.: G

Afrikaans beeld wachter, Songye
Startprijs 80 EUR

Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een wachter met hoorn van een dier op het hoofd, 70x15x17cm. Cond.: G

Afrikaans beeld, Lega
Startprijs 75 EUR

Afrikaans houten beeld van de Lega stam uit Congo ca. 1970, voorstellend een knielende vrouw met pot, 60x19x22cm. Cond.: G

Afrikaans figuur
Startprijs 60 EUR

Groot houtgestoken Afrikaans figuur, krijger met pijlen en tabakspijp, in goede staat 104cm.

Afrikaans beeld, Luba
Startprijs 50 EUR

Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G

Afrikaanse zeef, Chokwe
Startprijs 40 EUR

Afrikaanse zeef van de Chokwe stam uit Congo ca. 1930 gemaakt van bamboevezels. 44xø18cm. Cond.: G

Afrikaanse offerbeker, Yaka
Startprijs 30 EUR

Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 20 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken masker, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G