Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Flacons met blauw glas
Resultaat: 20 EUR

Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G

Zwarte etagere tafel
Resultaat: 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870. In goede staat 113cm.

Wekker
Resultaat: 20 EUR

Oude Junghans metalen wekker met secondenaanduiding, hippo repitition, 12cm. Cond:R/G

Gewichtenblok
Resultaat: 20 EUR

Antieke gewichtenklok met messing gewichten 50gr to 1kg 9x19x6cm Cond:G

Onyx lamp
Resultaat: 20 EUR

Oude Onyx tafellamp omstreeks 1960 (chip voet) 61x33ø Cond:G

Diverse koperen miniaturen
Resultaat: 20 EUR

Veertien delen oud antiek miniatuur koperwerk 3-15cm Cond:R/G

Antieke lamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G

2 Cloisone vaasje met onderzet
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Cloissone dekselvazen met consoles, floraal decor 20e eeuw in goede staat 13x5,5cm.

Schilderij, stilleven
Resultaat: 20 EUR

TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Tweeluik, onduidelijk
Resultaat: 20 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

Schilderij, T. Rosmoder
Resultaat: 20 EUR

T. Rosmoder Zweedse school stilleven met fruit en champagne, olieverf op linnen 25x21cm Cond:G

2 Delen glas (1x met zilver)
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud antiek glaswerk, stopfles met verzilverde rand en dop en een bolvaasje mat glas, met zilveren rand, Engels 925/000. 7-13,5cm Cond:G

Collier van aquamarijn
Resultaat: 20 EUR

Collier van getrommelde aquamarijnkralen, 7-11 mm. Lengte 45 cm, voorzien van zilveren carabijnsluiting. ca 25 gr.

Brede zilveren ring
Resultaat: 20 EUR

Brede zilveren ring, 925/000 met bewerking. Een brede ring rondom voorzien van een organische lijnbewerking met gepolijst en gematteerd zilver. ø 55. ca 11,4 gr. Nieuw

Zilveren Pyriet ring
Resultaat: 20 EUR

Bijzondere zilveren ring, 925/000, met pyriet. Een ring met een ovaal geslepen pyriet, 20x15 mm, ø 56 ca. 7,2 gr. Nieuw

Zilveren kruis zirconia
Resultaat: 20 EUR

Fijne zilveren hanger, 925/000, versierd met zirconia's. Een kruis volledig bezet met ronde en markiesvormige zirconia's. 5,5x2,5 cm, incl hangeroog. Gerhodineerd. Nieuw

2 Perzische kleden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte kleden, in redelijke tot goede staat 91x41 en 75x139 Cond:R/G

3 Imari kommen
Resultaat: 15 EUR

Droe 19e eeuwse Imari kommen, twee met geschulpte rand en floraal decor, chip en haarscheur, een blauw wit landschapsdecor goed 19cm

2 Bisquit figuren
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M

Petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp (omgebouwd naar elektrisch) omstreeks 1900 Jugendstil, in goede staat 49x24øcm

Gestoken paneel met figuren
Resultaat: 15 EUR

Oosters houtgestoken teakhoutenpaneel met figuren, 2e helft 20e eeuw 107x47cm Cond:G

Steendruk
Resultaat: 15 EUR

J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G

Elly Dijkshoorn
Resultaat: 15 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

Zilv. servetband + 5 borrellepels
Resultaat: 15 EUR

Lot zilver, 835/000, bestaande uit een servetband met dubbele filetrand en 5 borrellepels met waaiergevormde steel. o.a. MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten. Totaal ca 62 gr.