Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bestoken wandregaal
Startprijs 20 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Goudkleurige spiegel
Startprijs 20 EUR

Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas. In goede staat 89x61cm Cond:G

Salontafel wortelnoten
Startprijs 25 EUR

Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G

Tafeltje op klauwpoten
Startprijs 25 EUR

Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm

Antieke spiegel met schependecor
Startprijs 25 EUR

Negentiende eeuwse spiegel, drie-luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G

Kak stoel
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm

Empire salontafel
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm

2 Stijlmeubels
Startprijs 30 EUR

Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G

Japanse butlertray
Startprijs 30 EUR

Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) In originele staat 83cm

Ingelegd tafeltje
Startprijs 35 EUR

Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G

Wortelnoten Queen Anne commode
Startprijs 35 EUR

Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G

Bureau
Startprijs 40 EUR

Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.

Ovale spiegel
Startprijs 40 EUR

Antieke vergulde ovale spiegel, omstreeks 1900, 63x93cm. Cond:R/G

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R

Mahonie haardscherm
Startprijs 40 EUR

Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.

2 Antieke beschilderde spiegels
Startprijs 40 EUR

Twee langwerpige antieke spiegels met beschilderingen op glas omstreeks 1900, met rozen en vogeldecor 82x51cm Cond:G

Mahonie Engels ladenkastje
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke Engelse mahoniehouten 5-laden commode omstreeks 1880 met origineel beslag(lades en fronten gescheurd) Behoeft restauratie, 79x75x36cm. Cond:R

Hollands theekastje
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten grootmoederstijd kastje met glas-in-lood deurtje, lade, en nog een deur, omstreeks 1940/1950 71x64x44cm in zeer goede staat

2 Mahonie stoelen
Startprijs 50 EUR

Twee mahoniehouten Engelse stoelen, 20e eeuw in goede staat mooie stoffering, 100x61x49cm. Cond:G

Kameelhocker
Startprijs 50 EUR

Oude kameelhocker, gemaakt van hout, koperbeslagen lederen zitting, oker kleurig (nieuw bekleed) in goede staat 52x70x38cm Cond:G

Kinderstoel
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.

Antieke stoel
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G

2-Deurs kast met gebogen kap
Startprijs 50 EUR

Oosterse teakhouten kast 2-deurs met getoogde deuren en lade, 2e helft 20e eeuw 196x124x50cm Cond:G

Eiken naaitafel
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse naaitafel omstreeks 1900 met Queen Anne poten(krimpnaad in blad) 73x53x37cm Cond:R/G

Rond tafeltje met messing rand
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse mahoniehouten fineer bijzettafel omstreeks 1880 met koperen omranding, pizzavormig marquetterie gelegd 60x40øcm Cond:G

Eiken kist
Startprijs 60 EUR

Twentse eikenhouten dekenkist naar oud voorbeeld 20e eeuw in goede staat Cond;G 62x100x50cm

Wandregaal met lades en deurtjes
Startprijs 60 EUR

Houten wandregaal met drie lades en twee deurtjes 20e eeuw 157x28x21cm Cond:G

8-Kantige tafel op 3 poten
Startprijs 60 EUR

Antieke achtkantige eikenhouten tafel met mahonieintarsia, omstreeks 1880 Gründerzeit Duitsland, lichte fineerschade 78x79x79cm. Cond:R/G

Ronde salontafel
Startprijs 60 EUR

Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G

2x Lederen poef
Startprijs 60 EUR

Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G

Engelse spiegel met fruit
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken ronde spiegel met fruitdecor, en geslepen spiegel in goede staat, krimpnaden 52øcm.

Hollands Biedermeier tafeltje
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier mahonie bijzettafel, omstreeks 1870, met 4 spantpoot en geschulpt blad. In zeer goede staat 76x84x86cm.

4 Delen meubels
Startprijs 60 EUR

Vier delen 19e eeuws, pijpcomfort, kinderstoel, klaptafel miniatuur, kerfsnede klaptafel(spanningsscheur blad) 28-50cm.

4 Franse ijzeren tuinstoelen
Startprijs 60 EUR

Vier antieke witgelakte ijzeren tuinstoelen, omstreeks 1900, 2 modellen. 82x41x54. In goede staat

Eethoek met 4 stoelen
Startprijs 60 EUR

Oude mahoniehouten coulissen tafel met gebogen poten (2 bladen) en 4 stoelen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, 72x105øx205cm

Spiegel, goudkleurige lijst
Startprijs 65 EUR

Oude houten goudkleurige spiegel, 2e helft 20e eeuw, facetgespelen glas 75x108cm Cond:G

Eikenhouten secretaire
Startprijs 75 EUR

Massief Eikenhouten secretaire met vele panelen in landelijke stijl, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 108x90x46cm Cond:G

Kamerscherm met snijwerk
Startprijs 75 EUR

Negentiende eeuws notenhouten haardscherm in Louis Seize stijl, in goede staat 100x170x30cm Cond:G

Piano
Startprijs 75 EUR

Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...

Bijzettafel
Startprijs 80 EUR

Iepenhouten Louis Philippe tafel omstreeks 1870, op 3spant poot, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, met geschulpt blad 74x85x64cm

Hindeloopen wieg (Roosje)
Startprijs 80 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde kinderwieg omstreeks 1940(firma roosje) met florale beschilderingen 106x103x48cm Cond:G

Chinese houten planttafel
Startprijs 85 EUR

Oude antieke Chinese houtgestoken plantentafel omstreeks 1900, met originele lak, en floraal decor, in goede staat 79cm. Cond:G

Antiek oude schildersezel
Startprijs 85 EUR

Oude vurenhouten schildersezel 1e helft 20e eeuw, verstelbaar. In goede staat 147x54x70cm.

2 Armstoeltjes, Lodewijk
Startprijs 90 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl armleunstoelen met goede stoffering en kopergenageld, 20e eeuw. In goede staat 80x52x60cm

Beschilderde kast
Startprijs 90 EUR

Zuid-Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R

2 Breistoelen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G

Salontafel, mahonie
Startprijs 100 EUR

Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G

6 Knopstoelen
Startprijs 100 EUR

Zes antieke Hollandse knopstoelen met biezen zittingen, omstreeks 1900, snijwerk beukehnhout gebeitst, 4 met nieuwe zitting, 2 niet gaaf, 112x40x43cm. Cond:G

Eiken kist
Startprijs 100 EUR

Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten kist op sledepoten, omgebouwd, klep voorin 67x108x54cm Cond:R

Hocker, bloemtafeltje
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker 1920, met floraal decor, in goede staat 51x31x31cm Cond:G

Spiegel met console
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit, halspiegel met consoletafel omstreeks 1880 (fineerschade consoletafel) met volle zuilen 220x93x31cm Cond:R/G

Kapspiegel
Startprijs 110 EUR

Duitse Biedermeier kapspiegel met lades en intarsia 19e eeuw(pootje er los bij) 60x39x23cm. Cond:G

Wortelnoten commode/penantkast
Startprijs 120 EUR

Duitse wortelnoten penantkast met halve zuilen, omstreeks 1880, Gründerzeit, lichte fineerschade, 86x95x54cm. Cond:G

Mahonie wandtafel
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten wandtafel met kolompoot, en 4 leeuwenpoten in goede staat (krassen blad) 72x90x46cm.

Grote plantenbak inleg
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Art Deco 2-delige houten plantenbak, omstreeks 1920, eikenhout marqueterie gelegd. In goede staat 94x93x30cm.

Empire haardscherm
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten Empire stijl haardscherm met bronzen beslag(lichte fineerschades) 95x53x34cm Cond:R/G

Wortelnoten bijzettafeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke wortelnoten met noten bijzettafel, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 42x40cm Cond:G

Empire kamerscherm
Startprijs 130 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten Empire haardscherm(verlengbaar) aan beide kanten met Oosterse voorstellingen, in goede staat 97x150x30cm

Naaitafeltje
Startprijs 140 EUR

Duitse Biedermeier kersenfineer handwerktafel, uitklapbaar met speldenkussen en lade, omstreeks 1840, 78x45x30cm. Cond:G

Noten L.P. commode, 3-laden
Startprijs 140 EUR

Duitse wortelnoten Louis Philippe drie laden commode omstreeks 1870(kras op blad) 80x95x49cm Cond:R

Biedermeier naaitafel
Startprijs 140 EUR

Antieke Duitse Biedermeier stijl naaitafel met 6 hoekig naaigedeelte omstreeks 1900, mahoniehout, lyra vormige driespant poot. In goede staat 77x42x42cm

Grunder penantkastje ca. 1880, gestoken panelen
Startprijs 150 EUR

Notenhouten Duitse Gründerzeit penantkast met houtgestoken panelen en halfvolle zuilen omstreeks 1880 (lichte fineerschades gerestaureerd) 100x100x41cm

3-Laden commode, Louis Quinze stijl
Startprijs 150 EUR

Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G

3-Laden commode, Louis Quinze stijl
Startprijs 150 EUR

Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G

Tafel met brons, Louis Quinze stijl
Startprijs 150 EUR

Satijnhout met wortelnoten, marquetterie gelegd Louis Quinze stijl tafel, omstreeks 1930, versiering in goede staat 75x59x79cm

Wortelnoten vertico
Startprijs 150 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico, omstreeks 1880, lichte fineerschade, 130x95x42cm. Cond:G

4 Antieke mahonie stoelen
Startprijs 150 EUR

Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.

4 Biedermeier stoelen
Startprijs 150 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen omstreeks 1900, in goede staat, 90x54x45cm Cond:G

Showroom-model bank
Startprijs 150 EUR

Mooie bank met nieuwe stoffering en 5 losse kussens, showroom-model 205x93x85cm. Cond.: G

Schwarzwalder vitrinekast
Startprijs 150 EUR

Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder vitrinekast met houtgesneden paneel met panters omstreeks 1880 (licht beschadigd) 197x87x44cm Cond:R/G

Stollenkastje
Startprijs 150 EUR

Hollands eikenhouten stollen 1-deurs kastje met gestoken paneel 17e/18e eeuws met ebbenhouten sierwerk met lade, in goede originele staat 139x76x48cm Cond:G

Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R

Pallisander kussenkast
Startprijs 170 EUR

Hollandse pallisander Renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, uitneembaar, 183x175x66cm.

Eikenhouten meubel met glas-in-lood
Startprijs 175 EUR

Grote antieke eikenhouten schouwkast met glas-in-lood deuren omstreeks 1930, drie deurs glazen schappen. In goede staat 232x145x50cm Cond:G

Lederen tweezitsbankje
Startprijs 180 EUR

Gele lederen tweezitsbank met twee armleunkussens, 2e helft 20e eeuw 62x90x170cm Cond:G

Noten Grunder zetel
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit armleunstoel met volle zuilen, kroon en gave velours stoffering omstreeks 1880. In zeer goede staat 120x66x65cm

Klepkastje met brons en marmeren blad
Startprijs 195 EUR

Franse stijl secretaire 20e eeuw met bronzen beslag en legplank achter schrijfklep, mahoniehouten fineer met bandintarsia en bruin marmeren blad(beschadiging bij schrijfblad) 140x70x43cm

Franse jachtkast
Startprijs 200 EUR

Mooi uitgevoerde eikenhouten Franse jachtkast met glas in lood ramen ,volle zuilen, phenixen, vogels en druivenranken omstreeks 1880 (krimpnaden) 255x53x131cm Cond:G

Mahonie trumeau
Startprijs 200 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten trumeau omstreeks 1830, lichte fineerschade, Cond:R

Eikenhouten kastje
Startprijs 200 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.

Mahonie Louis Philip bank 1860
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe bank met floraal gesneden kroon, slijtage stoffering, verder in goede staat 115x77x166cm.

Eethoek met 5 stoelen
Startprijs 200 EUR

Antieke eethoek met 5 stoelen. Engelse mahonie coulissentafel omstreeks 1900 en vijf 19e eeuwse beukenhouten stoelen met vlechtwerkzitting 78x125x80cm 84x50x40cm Cond:G

Naaitafel Biedermeier Lyra
Startprijs 200 EUR

Duitse Biedermeier Lyra naaitafel, omstreeks 1830 met vergulde rozetten op de lyra, wolhouder en opklapbaar blad met spiegel en vakverdeling, rozet mist, 74x49x33cm. Cond:G

Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G

Mahoniehouten Engelse vitrinekast
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G

Wortelnoten nachtkastje
Startprijs 200 EUR

Antieke wortelnoten nachtkastje, omstreeks 1850, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, 77x36x31cm. Cond:G

Engelse Art Deco secretaire
Startprijs 200 EUR

Engelse mahoniehouten Art Deco secretaire met glasopstand omstreeks 1930, 2-delig. In goede staat 193x73x42cm

Eiken barok secretaire
Startprijs 200 EUR

Duitse eikenhouten 2-delige barok secretaire ca. 1800. Oudere restauratie en 1 lijst mist, verder in goede staat 205x110x70cm.

Brettstuhl
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken Renaissance stijl bretterstuhl met kariatiden, maskers en druivenranken. In goede staat 107x50x43cm Cond:G

2 Armstoelen
Startprijs 200 EUR

Twee oude houtgestoken stoelen met nieuwe stoffering (veer gesprongen) 2e helft 20e eeuw. Verder in goede staat.Met Hollandse kroon en leeuwen Cond:R/G 107x65x65cm

Commode
Startprijs 220 EUR

Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, bronzen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen. In goede staat 92x121x55cm

Mahonie vitrinekast met intarsia
Startprijs 225 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten vitrinekast, 1 deurs met schappen, bronzen monturen en florale intarsia, omstreeks 1870. In goede staat 97x75x30cm.

Wortelnoten barok vitrinekast
Startprijs 225 EUR

Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G

Hollandse mahonie meidenkast ca. 1870
Startprijs 225 EUR

Hollands mahoniehouten uitneembare Biedermeier kast, omstreeks 1870, lichte fineerschade 183x125x55cm. Cond:G

Kinder penantkastje
Startprijs 225 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm

Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd
Startprijs 225 EUR

Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G