Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen divers
Startprijs 15 EUR

Drie delen divers antiek koperwerk 21-28cm Cond:R/G

Kavels diversen
Startprijs 15 EUR

Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G

IJzeren wafelijzer
Startprijs 15 EUR

Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø

Lamp
Startprijs 15 EUR

Oude messing kroonluchter 5 lichts 2e helft 20e eeuw 43x47ø Cond:G

Miniatuur samovaar
Startprijs 15 EUR

Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G

2 Antieke comfoors
Startprijs 20 EUR

Twee antieke geëmailleerde petroleumstellen , in zeer goede staat omstreeks 1900, 20-23cm

5 Delen divers
Startprijs 20 EUR

Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G

3 Messing bewerkte schotels
Startprijs 20 EUR

Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G

5 Delen divers
Startprijs 20 EUR

Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G

Diverse delen Koningshuis
Startprijs 20 EUR

Lot diverse antiquarische lectures over hoofdzakelijk koningshuis 1e helft 20e eeuw 20-40cm Cond:R/G

Friese kerfsnede el
Startprijs 20 EUR

Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G

Houten 5-lichts hanglamp
Startprijs 20 EUR

Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G

Marmeren bureauset
Startprijs 20 EUR

Antieke zwart marmeren bureau set 3 delig inktpot plus brievenhouder en stempel met koperen monturen omstreeks 1920 in goede staat 16-26cm

Opaline lampenvoet
Startprijs 20 EUR

Antieke opaline glazen lampenvoet omstreeks 1900 met bloemenbeschildering 64cm Cond:G

Koperen waterreservoir + wasbak
Startprijs 25 EUR

Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm

2 Bronzen wandlampen
Startprijs 25 EUR

Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G

6-Delig snijwerk
Startprijs 25 EUR

Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm

Barometer
Startprijs 25 EUR

Oude barometer, Hollands, 2e helft 20e eeuw notenhout, 85cm Cond:G

Dienblad
Startprijs 25 EUR

Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.

2 Plated schalen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G

Dienblaadje met omranding
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G

Oude brandblusser
Startprijs 30 EUR

Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat

Briefopener, hoorn en been
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G

3 Schilderijen lampen
Startprijs 30 EUR

Drie oude koperen schilderij lampen 17-33cm Cond:R

2 Figuren van hout
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm

Koraalkleurige schroefflacon
Startprijs 30 EUR

Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G

2 Barometers
Startprijs 30 EUR

Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G

Lakstempels afdruk
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G

Roze lamp
Startprijs 30 EUR

Grote antieke opalineglazen tafelpetroleumlamp, roze met handbeschilderingen, omstreeks 1900 Frankrijk in goede staat 80cm.

Heilig kruis
Startprijs 30 EUR

Antiek eikenhouten heilig kruis omstreeks 1900 met tinnen Corpus Cristi en Imri, in goede staat 60x33cm. Cond:G

Golftas
Startprijs 30 EUR

Golftas, merk Giovani met 3 clubs en 2 binnentassen, 90x44x24cm. Cond: G

Kavel antiek koperwerk
Startprijs 30 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm Cond:G

Kroonluchter
Startprijs 30 EUR

Oude messing kroonluchter 20e eeuw in barokstijl, 12 lichts deukje in bol 68x75ø Cond:R

Art Deco kan op comfoor, C. Kartz
Startprijs 35 EUR

Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G

Kraankan en jardiniere
Startprijs 35 EUR

Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G

Boek
Startprijs 35 EUR

Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G

Antieke theestoof
Startprijs 35 EUR

19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.

Jugendstil stijl schaaltje, vrouw met kikkers
Startprijs 40 EUR

Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G

Stel koperen kandelaars
Startprijs 40 EUR

Stek messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

3 Kandelaren
Startprijs 40 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

Kavel divers bont
Startprijs 40 EUR

Lot divers bont, 2x muts, een stola, een vosvel. 21-104cm Cond:G

Antieke petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Antieke Historisme compositie metalen tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met gelobte omranding, rand van glazen kap zit los, 50xø25cm. Cond:G

Set America lijn, dienblad met glazen
Startprijs 40 EUR

Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G

Petroleumlamp, strijkbout en vijzel
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G

Chinese fotolijst
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese metalen fotolijst omstreeks 1910, met drakendecor, in goede staat 15x12x1,5cm.

Lamp met prismen
Startprijs 40 EUR

Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G

Drie ivoren figuren Guanyin
Startprijs 40 EUR

Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G