Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Vooroorlogse poppenmeubels
Startprijs 30 EUR

Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G

Gottwald hijskraan in doos.
Startprijs 30 EUR

Gottwald teleskop autokran amk 46-21, onbespeeld in originele doos 8,5x26x11cm Cond:G

Armand Marseille 353 (Replica)
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr 100/36 Kaiserbaby, met papiermache lichaam en kleertjes 33cm. Cond:G

Oude Steiff beer
Startprijs 40 EUR

Zeer oude Steiff beer, omstreeks 1920, 29cm. Cond:R

Bachmann Loc en tender
Startprijs 40 EUR

2 Delen Bachmann (groot spoor) bestaande uit een loc met tender, beide delen zijn gebruikt geweest en in ongeteste staat.

Baki Original Teckel
Startprijs 50 EUR

Oude Mohair speelgoed Teckel, gemerkt Baki original, glazen ogen 21x40x11cm Cond:G

9 Oude pluche figuren
Startprijs 50 EUR

Negen oude pluche figuren, o.a. olifant met bellen, firma berg, uil door Dakin, lam, omstreeks 1930, negroide dame, 10-40cm.Cond:G

Lehmann "Fantasy set"
Startprijs 50 EUR

Lehmann LGB "Fantasy Set" bestaande uit een loc en 3 wagons. Set is gebruikt geweest en in ongeteste staat.

Lehmann rails en trafo
Startprijs 50 EUR

Groot kavel Lehmann LGB rails en toebehoren bestaande uit: 1x LGB transformator en diverse rails (o.a. recht, bocht, wissel etc.). Delen zijn gebruikt en ongetest.

Poppenhuis, serre
Startprijs 60 EUR

Poppen serre met diverse bloempotten en tuinmeubelen, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw 26x52x22cm Cond:G

Poppenhuis, blauw
Startprijs 75 EUR

Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G

Poppenhuis, bruin
Startprijs 75 EUR

Eigenbouw houten poppenhuis villa, met diverse figuren en accessoires 2e helft 20e eeuw, in goede staat 52x38x27cm

Heubach Koppelsdorf 267/9
Startprijs 80 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 267/9 met babylichaam, slaapogen en open mond met twee tanden, 30cm.Cond:G

4 Stoffen poppen (Lenci?)
Startprijs 80 EUR

Vier oude Lenci stijl poppen, 2e helft 20e eeuw 35x42cm. Cond:G

Pop in kast
Startprijs 80 EUR

Oude papiermaché klederdracht pop in vitrine, ca 1950, Klederdracht Rusland of Roemenië? 65x30x22 cm. Cond.: G

6 Dinky Toys
Startprijs 90 EUR

Zes oude Engelse metalen dinky toys, 2 tankwagens zeer goede staat , fire engine airport, packard cabrio, zijspan AA, mercedes Benz Unimog Cond:R-G 4,5-11,5

Poppenhuis met 4 kamers
Startprijs 100 EUR

Poppenhuis/landhuis met veranda, diverse meubelen, accessoires en popjes, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x48x32cm Cond;G

11 Oude pluche beesten (Steiff, etc.)
Startprijs 100 EUR

Elf oude pluche beesten, o.a Steiff, 20e eeuw, 4 teddyberen, 2 bokjes, 2 hazen, 1 hamster, nijlpaard en een hond. 7-50cm.

Porseleinen A.M. 351 pop
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop A.M 351/7K met slaapogen papier mache baby, gemodelleerd doopkleed 47cm. Cond:G

3 Oude teddyberen
Startprijs 100 EUR

Drie oude teddyberen, 2 Steiff met Knopf im Ohr, en 1 Clemens Spieltiere, in goede staat 32-42cm. Cond:G

Poppenhuis, Lundby
Startprijs 100 EUR

Lundby poppenhuis, bungalow met 5 kamers diverse meubelen en accessoires 2e helft 20e eeuw in goede staat 39x68x28cm

Poppenhuis, Lundby
Startprijs 100 EUR

Lundby poppenhuis met vier kamers, diverse meubelen, accessoires en lundby auto, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 41x67x25cm

Poppenhuis, 50-er jaren
Startprijs 100 EUR

Poppenhuis met 4 kamers en diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x55x29cm.

Poppenhuis met ooievaar
Startprijs 100 EUR

Poppenhuis vol met meubelen, twee gevels, ooievaar met nest tussen de twee gevels, houtfineer dak, eigenbouw/landhuisstijl 40x48x32cm Cond:G

Poppenhuis, Kerstmis
Startprijs 100 EUR

Eigenbouw kerstmis poppenhuis met diverse kerstfiguren, meubels, accessoires, rendieren etc 2e helft 20e eeuw, in goede staat 44x42x28cm Cond:G

Poppenhuis, naaiatelier
Startprijs 100 EUR

Poppenhuis naaiatelier met diverse meubelen, stoffen, kindernaaimachine en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27x61x19cm

Poppenhuis, balletschool
Startprijs 100 EUR

Poppenhuis balletschool met drie kamers, vele danseressen, kroonluchters, schilderijen, spiegels, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 33x78x26cm

Pop, porseleinen hoofd
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop, replica van JDK (kestner) nr 237(Hilda) met houten gelede lichaam 45cm Cond:G

Diverse oude poppen
Startprijs 100 EUR

Lot diverse oude poppen, porseleinen kaiserbaby, schildpad jongen(45) A.M baby, en antieke Duitse blikken poppen, 10-40cm. Cond:R/G

9 Oude schildpad poppen
Startprijs 100 EUR

Negen oude Duitse schildpad poppen, omstreeks 1920-1970, 13-39cm. Cond:R/G

Lehmann set LCE ICE
Startprijs 100 EUR

Lehmann LGB 5-delige set LCE ICE trein bestaande uit: 1x voor- en achterstel (90950-1), 1x 30603 (met originele doos), 1x 90954 (met originele doos) en 1x 90953(met originele doos). Set is gebruikt en...

7 Celluloid poppen
Startprijs 100 EUR

Zeven diverse oude celluloid poppen, minerva groot, schildpad baby, PPMK meisje, schutzmarke jongen, minerva meisje, DE meisje met vlechten, 30-55cm.

Märklin trein + sleutel
Startprijs 100 EUR

Vooroorlogs Duitse blikken Märklin trein met opdraaimechaniek R 880/889, compleet met originele sleutel, omstreeks 1930 27cm Cond"R/G

Pop AM 390
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop Armand Marseille 390 A3M slaapogen, open mond, 4 tanden echt haar pruik, gelede lichaam, oude kleertjes 48cm Cond:G

Pop AM 370 zeildoek
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G

Poppenhuis, 5 kamers
Startprijs 125 EUR

Vijf kamer poppenbungalow, vol meubels en poppen omstreeks 1960, scheurtje in rode dak, eigenbouw Cond:R/G

Dream baby van AM oude kleding
Startprijs 140 EUR

Antieke Duits porseleinen Dreambaby AM nr 247/5, vaste ogen, open mond, 2 tanden oude kleding, papiermachee babylichaam 48cm

Armand Marseille 341/5K.
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse porseleinen pop, Armand Marseille nr 341/5K, met papiermache lichaam, kleertjes en slaapogen, 52cm. Cond;G

Pop AM Maat 16
Startprijs 150 EUR

Zeer grote antieke Duitse Arman Marseille pop 390, maat 16 met papiermachee baby lichaam, schoenen, kleertjes slaapogen, mohair pruik open mond en vier tanden 71cm Cond:G

AM Dreambaby
Startprijs 160 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop AM dreambaby 351/7.5 K 56cm papier machee lichaam open mond 1 tand, glazen ogen in goede staat

Poppenhuis met 6 kamers
Startprijs 175 EUR

Groot poppenhuis met 6 kamers, eigenbouw met diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x62x28cm

Armand Marseille Dreambaby 351
Startprijs 180 EUR

Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille, dreambaby 351/7K met kleertjes, babylichaam, in goede staat 51cm.Cond;G

Pop Armand Marseille 370
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop nr 370/7, met lederbalg en celluloid onderarmen, kleertjes en pruik. In goede staat 67cm Cond:G

Groot poppenhuis, parfumerie met salon
Startprijs 350 EUR

Zeer groot 3 delig parfumerie, schoonheidssalon, schoonheidssalon poppenhuis vol met dure parfums(originele doosjes erbij) met verlichting, vitrines galerie met trap, meubels, make up etc eigenbouw. 2...

4 Delen speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...

Japanse celluloid pop
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Japanse celluloid Jongens pop, gemerkt met klaverblad. In goede staat, met kleertjes 50cm. Cond:G

Celluloid negeroïde pop
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse celluloid negroide Jongenspop, gemerkt pedigree England met slaapogen en kleertjes, wimpers los 52cm Cond;G

Oude schildpad pop
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse schildpadpop nr 40, jongenspop met stoffen lichaam, bespeeld 40cm Cond:R