Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bestoken wandregaal
Startprijs 20 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Goudkleurige spiegel
Startprijs 20 EUR

Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas. In goede staat 89x61cm Cond:G

Salontafel wortelnoten
Startprijs 25 EUR

Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G

Tafeltje op klauwpoten
Startprijs 25 EUR

Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm

Antieke spiegel met schependecor
Startprijs 25 EUR

Negentiende eeuwse spiegel, drie-luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G

Kak stoel
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm

Empire salontafel
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm

2 Stijlmeubels
Startprijs 30 EUR

Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G

Japanse butlertray
Startprijs 30 EUR

Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) In originele staat 83cm

Ingelegd tafeltje
Startprijs 35 EUR

Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G

Wortelnoten Queen Anne commode
Startprijs 35 EUR

Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G

Bureau
Startprijs 40 EUR

Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.

Ovale spiegel
Startprijs 40 EUR

Antieke vergulde ovale spiegel, omstreeks 1900, 63x93cm. Cond:R/G

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R

Mahonie haardscherm
Startprijs 40 EUR

Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.

2 Antieke beschilderde spiegels
Startprijs 40 EUR

Twee langwerpige antieke spiegels met beschilderingen op glas omstreeks 1900, met rozen en vogeldecor 82x51cm Cond:G

Mahonie Engels ladenkastje
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke Engelse mahoniehouten 5-laden commode omstreeks 1880 met origineel beslag(lades en fronten gescheurd) Behoeft restauratie, 79x75x36cm. Cond:R

Hollands theekastje
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten grootmoederstijd kastje met glas-in-lood deurtje, lade, en nog een deur, omstreeks 1940/1950 71x64x44cm in zeer goede staat

2 Mahonie stoelen
Startprijs 50 EUR

Twee mahoniehouten Engelse stoelen, 20e eeuw in goede staat mooie stoffering, 100x61x49cm. Cond:G

Kameelhocker
Startprijs 50 EUR

Oude kameelhocker, gemaakt van hout, koperbeslagen lederen zitting, oker kleurig (nieuw bekleed) in goede staat 52x70x38cm Cond:G

Kinderstoel
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.

Antieke stoel
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G

2-Deurs kast met gebogen kap
Startprijs 50 EUR

Oosterse teakhouten kast 2-deurs met getoogde deuren en lade, 2e helft 20e eeuw 196x124x50cm Cond:G

Eiken naaitafel
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse naaitafel omstreeks 1900 met Queen Anne poten(krimpnaad in blad) 73x53x37cm Cond:R/G