28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Verzameling postzegels 2424
Verzameling postzegels
Geen vanafprijs
Lot diverse sieraden 364
Lot diverse sieraden
Startprijs 10 EUR
2x Litho, 19e eeuw 1480
2x Litho, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR
3 Delen divers 2160
3 Delen divers
Startprijs 15 EUR
Kavels diversen 2172
Kavels diversen
Startprijs 15 EUR
IJzeren wafelijzer 2346
IJzeren wafelijzer
Startprijs 15 EUR
Lamp 2364
Lamp
Startprijs 15 EUR
Miniatuur samovaar 2372
Miniatuur samovaar
Startprijs 15 EUR
Drie medailles/munten 2709
Drie medailles/munten
Startprijs 15 EUR
W.M. Bimbam 3663
W.M. Bimbam
Startprijs 15 EUR
3 Kristallen asbakken 5565
3 Kristallen asbakken
Startprijs 15 EUR
4 Glazen borden, Rastal 5591
4 Glazen borden, Rastal
Startprijs 15 EUR
3 Diverse vazen 6152
3 Diverse vazen
Startprijs 15 EUR
4x Duits porselein 6361
4x Duits porselein
Startprijs 15 EUR
Lot diverse sieraden 187
Lot diverse sieraden
Startprijs 20 EUR
Zilveren set met hanger en oorstekers 560
Zilveren set met hanger en oorstekers
Startprijs 20 EUR
Zilver vergulde ring met amethist 611
Zilver vergulde ring met amethist
Startprijs 20 EUR
2 Ringen met stenen 679
2 Ringen met stenen
Startprijs 20 EUR
K. Scheunemann 1478
K. Scheunemann
Startprijs 20 EUR
Twee 19e eeuwse prenten, infanterie 1479
Twee 19e eeuwse prenten, infanterie
Startprijs 20 EUR
A.W. Wijkniet, Amsterdam 1485
A.W. Wijkniet, Amsterdam
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Sören Vibery 1499
Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR
Kaart Brouwershaven 1512
Kaart Brouwershaven
Startprijs 20 EUR
Dieter Sommer, stilleven 1523
Dieter Sommer, stilleven
Startprijs 20 EUR