Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Litho, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse tekeningen , Kirkstal Abbey 1828 en EG Harrogate 1824 steendruk op papier Cond:G 21x14cm

K. Scheunemann
Startprijs 20 EUR

K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G

Twee 19e eeuwse prenten, infanterie
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse infanterie prenten, iets vergeeld 34x24cm Cond:R/G

A.W. Wijkniet, Amsterdam
Startprijs 20 EUR

A.W. Wijkniet, 1925, stadsgezicht Amsterdam, ets op papier 27x40cm Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G

Kaart Brouwershaven
Startprijs 20 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart Brouwershaven(Broversavia) Insule in Zelandia, ets op papier 23x15 Cond:G

Dieter Sommer, stilleven
Startprijs 20 EUR

Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Ets, Amsterdam
Startprijs 25 EUR

Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G

Pieter van de Regt
Startprijs 25 EUR

Pieter van der Regt ( 1877 - 1960), olieverf op linnen, impressionistisch bosgezicht 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 landschap olieverf op linnen 52x35cm Cond:G

3 Landkaarten Duitsland
Startprijs 25 EUR

Drie Duitse landkaarten, Luneburg omstreeks 1900, Mons regius 19e eeuws of ouder, en Luneburg 17e/18e eeuws grafiek op papier 42-45cm Cond:R/G

Schilderij, Olivia Sutton 1848
Startprijs 25 EUR

Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G

9 Werken Duitse School
Startprijs 25 EUR

Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 25 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Mandalay
Startprijs 25 EUR

Mandalay (India of Indonesië) omstreeks 1930 Boeddhistische kerken langs de rivier 26x21cm aquarel op papier Cond:G

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR

G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G

3 Gravures, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Drie antieke 19e eeuwse gravures, ingekleurde gravure twee met figuren Dastora della Callura en Laitier des environs de pau 20,5x14,5cm en 19x13cm

Map landkaarten naar oud voorbeeld
Startprijs 25 EUR

Map met negen landkaarten naar oud voorbeeld naar ,Amstel odami Apud, Gerardum Valk en Petrum schenk anno 1708, uitgegeven door Hochdt 1967 52x45cm Cond:G

3 Antieke prenten
Startprijs 25 EUR

Drie maal 19e eeuwse Franse prenten, 1 Prelude de Nina 2 La Deuce impression de L'harmonie 3 cerices douces cerises a la douce ceris 39-46cm Cond:R/G

J. Bobzycki, Warszawa
Startprijs 25 EUR

Jerzy Bobrzycki, Poolse school, stadsgezicht Warschau, ingekleurde ets op papier 14x10cm Cond:G

Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

2 Franse prenten
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G

Schilderij, E. Klaussen
Startprijs 30 EUR

F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Schilderij, A. Wijkniet
Startprijs 30 EUR

AW Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G