Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Diverse vazen
Startprijs 15 EUR

Drie oude keramieken vazen, polychrome West Germany, pijpvaas hutschenreuther, grote vierkante vaas ongemerkt 27-38cm Cond:G

4x Duits porselein
Startprijs 15 EUR

Vier maal antiek Duits porselein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm

2 Chinese beeldjes + kannetje
Startprijs 20 EUR

Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G

2 Hummels, 2087 en 239
Startprijs 20 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

Servies 19e eeuws
Startprijs 20 EUR

19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R

5 Porseleinen kommen met vogels
Startprijs 20 EUR

Vijf antieke porseleinen kommen met floraal en vogel decor omstreeks 1900, drie kommen hebben chips 6x12ø Cond:R/G

6 Delen divers porselein
Startprijs 20 EUR

Zes delen divers oud porselein 20e eeuw, o.a. Herend vaasje, eierdop Goebel, schaaltje Kaiser Germany, vogel Hutschenreuther, uil Andrea Japan, bordje Zwiebelmuster Meissen. 6-14cm Cond:G

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 20 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein/keramiek celadon kopje, tafelschaaltje, capucijner kom 6-11cm

Duitse keramieken vaas
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse gesigneerde keramieken vaas Seinsberg, blauw-creme-rood glazuur 27cm

Groot KPM bord
Startprijs 20 EUR

Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G

Majolica piedestal
Startprijs 20 EUR

Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R

Twee borden grensovergang
Startprijs 20 EUR

Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R

Vaas, Hoechst
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G

2 Delen Staffordshire porselein
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden 19e eeuw 12-26cm Cond:G

Satsuma theeservies
Startprijs 25 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies bestaande uit, theekan, melkkan, suikerpot 5 kop en schotels, met goud en figurendecor in goede staat 5-12cm Cond:G

4x Japans porselein
Startprijs 25 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijpvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R

Chinees bord
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G

3 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 30 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein, grote sauskom omstreeks 1900, theepotje, schaal, 13-28cm Cond;M

Diverse antieke tegels
Startprijs 30 EUR

Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G

Tegeltableau
Startprijs 30 EUR

Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G

Kruik en bierpul
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G

10 Delen bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

5 Diverse blauwe borden
Startprijs 30 EUR

Vijf diverse oude keramieken borden, 20e eeuw o.a. Makkum, Bing en Fröhndal, oud Delft, Porseleyne fles, in goede staat 15-31cm

2 Aardewerken dekseldozen
Startprijs 30 EUR

Twee oude/antieke keramieken dekseldozen, art deco, rood bruin gemarmerd glazuur, een met liggende bulldog op deksel, goud met zilverkleurig nr 137 letter CE, 13-16cm. Cond:R/G