28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Tafellamp met beeld
Resultaat: 360 EUR

4 Duitse oorkondes
Resultaat: 390 EUR

Boek
Resultaat: 525 EUR

Frans antiquarisch boek, 17e eeuws maurice de Nassau, met gravues en adelijke portretten, originele band 5x22x32cm. Cond:R/G

Boek met diverse etsen
Resultaat: 550 EUR

Achtiende eeuws Frans antiquarisch boek, relation de sa sacree majeste Charles VI empereur des Romains 1717, met grote uitklapbare gravures(beschadigingen), originele lederen band 28x45x2cm. Cond:R

Zeldzame grote lamp met beeld
Resultaat: 750 EUR

Arabische brief, Sultan
Resultaat: 800 EUR

Oude Perzische brief met oiginele enveloppe, geschreven door, of aan een Sultan, ingelijst in goede staat 44x30cm

Grote globus op standaard
Resultaat: 850 EUR

Raak 185 designlamp
Resultaat: 900 EUR