afgesloten

28. Aprilveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.04.2016 – 09.04.2016

3137 Resultaten
Verzameling postzegels
2424
Verzameling postzegels

Geen vanafprijs

Lot diverse sieraden
364
Lot diverse sieraden

Startprijs 10 EUR

2x Litho, 19e eeuw
1480
2x Litho, 19e eeuw

Startprijs 15 EUR

3 Delen divers
2160
3 Delen divers

Startprijs 15 EUR

Kavels diversen
2172
Kavels diversen

Startprijs 15 EUR

IJzeren wafelijzer
2346
IJzeren wafelijzer

Startprijs 15 EUR

Lamp
2364
Lamp

Startprijs 15 EUR

Miniatuur samovaar
2372
Miniatuur samovaar

Startprijs 15 EUR

Drie medailles/munten
2709
Drie medailles/munten

Startprijs 15 EUR

W.M. Bimbam
3663
W.M. Bimbam

Startprijs 15 EUR

3 Kristallen asbakken
5565
3 Kristallen asbakken

Startprijs 15 EUR

4 Glazen borden, Rastal
5591
4 Glazen borden, Rastal

Startprijs 15 EUR

3 Diverse vazen
6152
3 Diverse vazen

Startprijs 15 EUR

4x Duits porselein
6361
4x Duits porselein

Startprijs 15 EUR

Lot diverse sieraden
187
Lot diverse sieraden

Startprijs 20 EUR

Zilveren set met hanger en oorstekers
560

Startprijs 20 EUR

Zilver vergulde ring met amethist
611

Startprijs 20 EUR

2 Ringen met stenen
679
2 Ringen met stenen

Startprijs 20 EUR

K. Scheunemann
1478
K. Scheunemann

Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse prenten, infanterie
1479

Startprijs 20 EUR

A.W. Wijkniet, Amsterdam
1485
A.W. Wijkniet, Amsterdam

Startprijs 20 EUR

Schilderij, Sören Vibery
1499
Schilderij, Sören Vibery

Startprijs 20 EUR

Kaart Brouwershaven
1512
Kaart Brouwershaven

Startprijs 20 EUR

Dieter Sommer, stilleven
1523
Dieter Sommer, stilleven

Startprijs 20 EUR