Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lenzkirch klokje
Startprijs 325 EUR

Originele Lenzkirch klok omstreeks 1890, notenhout met bronzen beslag, stil uurwerk, Lenzkirch 1 million 400223, met bovenliggende balans en emaille wijzerplaat, in uitstekende staat 31cm Cond:G

2 Antieke klokken
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Schwarzwaldklok omstreeks 1860 met achterglas berglandschap, in goede staat 14x29x26cm. Cond:G

Wekker
Resultaat: 20 EUR

Oude Junghans metalen wekker met secondenaanduiding, hippo repitition, 12cm. Cond:R/G

Vernis Martin klokje
Startprijs 275 EUR

Negentiende eeuws Franse tafelklok met Vernis Martin stijl, beschildering en verguld brons sierwerk, Herbauth o Paris (bovenop klok beschildering bijgewerkt) 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag en v...

Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G

Wekkerklokje
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse wekker, ca 1870 met figuur die slaat op een trommel. ( compociet metaal en messing) 26 cm . Cond.:G

Ingelegde kolompendule
Resultaat: 220 EUR

Franse pallisander kolompendule omstreeks 1870 met florale intarsia, vergulde bronzen capitellen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gave emaille wijzerplaat. In goede staat 47cm.

Wandklok
Startprijs 100 EUR

Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild, deurtjes weg 15x25ø Cond:R

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G

Kavel diverse wijzerplaten
Startprijs 80 EUR

Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G

Eikenhouten regelateur
Startprijs 25 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915. In goede originele staat. 78cm Cond:G

Jugendstil klokkenstel
Startprijs 50 EUR

Antiek messing drie delig Jugendstil klokkenstel omstreeks 1910 met achtdaags uurwerk halfuurslag en drie hamers op gongstaven 33x15x44cm Cond:G

Appelklokje
Resultaat: 30 EUR

Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R

Koekoeksklok
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse koekoeksklok omstreeks 1900, in goede originele staat 44x32x19cm Cond:G

Hoodklok
Startprijs 100 EUR

Antiek Engels uurwerk met snek , en eigenbouw kast, zonder slinger 35x23x28cm Cond:R/G

Franse Bulle klok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse elektrische Bulle Clokette Brevete met marmeren voet, glas opbouw is eigen bouw 28cm Cond:R/G

W.M. Bimbam
Startprijs 15 EUR

Art Deco Westminster regulateur met kwartierslag op 5 gongstaven omstreeks 1930 63cm Cond:R/G

Koperen pendulestel
Startprijs 180 EUR

Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag. In goede staat 36-40cm Cond:G

Vaaspendule
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Historisme vaaspendule (compositiemetaal) omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag 56cm Cond:G

Pendule, Josephine
Startprijs 80 EUR

Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G

Franse pendule
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...

Klok
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen tafelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G

Klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal), 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm, scheur in beeld, verder in goede staat.

Onyx pendule
Resultaat: 110 EUR

Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870. Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R

Schwarzwalder klok
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1860, met schotten uurwerk en halfuurslag. (mogelijk huwelijk uurwerk met wijzerplaat) 38x36 cm. Cond.: G

Mahonie staande klok
Startprijs 1.800 EUR

Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G