Grote 19e eeuwse Neogothische kaarskandelaren 13 lichts, staande op 3 leeuwen, 123cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G
Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd
Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G
Twee marmeren Art Deco boekenstenen met compositie metalen olifanten, ca. 1930, minimale chips. 12x15x9cm Cond.: G
Grote oude bronzen hallamp met mat glas in barokstijl, 20e eeuw, 90x35cm. Cond:G
Oude asbak ca. 1930 met bronzen fazant in goede staat 9xø21cm.
Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R
Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm
Grote historisme stijl staande lamp met bloembak, 20e eeuw van messing, vier lichts, een glazen bol mist, staande op driespant poot met bokkenpoten kariatijden rocailles en draken (zinken bloembak) 19...
Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G
Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G
Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G
Antieke mahoniehouten staande lamp omstreeks 1900 met grote houtgesneden putti in goede staat (putti 58cm) krimpnaden 180cm
Negentiende eeuwse Chinese opalineglazen bloempot met bronzen armaturen, voorstelling, gaaien op bloesemtakken, staande op 4 drakenpoten, opaline pot is gelijmd 18,5x22ø Cond:R
Zeer grote weegschaal van messing en mahoniehout N.V Julian H. Becker Delft, 94x100x45cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten opticiendoos met diverse brilglazen en verschillende sterktes, meetapparatuur, omstreeks 1920 7x35x53cm.
Negentiende eeuws verguld filigrain kruisvaarders galjoen, met geemailleerde kruizen in de zeilen, 33x30x8cm. Cond:G
Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G
Antieke koperen Jugendstil Art Deco hanglamp, 4 lichts, in goede originele staat 39x43ø Cond:G
Twee fijn gedecoreerde Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met pauwdecor, messing beslag en aquarellen uit de 18e eeuw, in goede staat 64x27cm.
Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900 met latoenkoperen beslag, eenmaal eikenhout met guirlandes en drie aquarellen, en eenmaal notenhout met twee aquarellen, 73x53cm. en 70x60cm. Cond:G
Antieke Historisme messing pronbeker en schildersezel, omstreeks 1880, 43cm. Cond:G
Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met vergulde ornamenten en 5 Jugendstil postkaarten, en notenhout met tinnen beslag en 5 delige aquarellen, 28x57-55x35cm. Cond:G