Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden broche
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere fraai gemaakte gouden broche met diamanten,585/000. Broche, half rond gevormd met fraaie bloem en bandbewerking, bezet met veel diamanten. De bloem in het midden van de broche kan bewegen. ...

Gouden horloge Chopard
Resultaat: 1.000 EUR

Bijzonder fraai gouden Chopard horloge, 750/000, met briljanten. Rond kast, ø 19 mm, met strakke Milanese band. Het horloge is voorzien van een lunette bezet met 28 briljanten, totaal ca 0,55 crt. ca....

Gouden ring met briljant
Resultaat: 275 EUR

Elegante gouden ring, 585/000 met briljant. Rozetring met een brede band, met lijn en met in het midden een royale rozet bezet met 7 briljanten, totaal 0,70 crt W/VSI-SI. ø 55 ca 4,8 gr. Nieuw

Gouden oorhanger parel briljant
Startprijs 750 EUR

Gouden oorhangers, 750/000 met Briljant en Parel. Oorstekers voorzien van een slag met daarin 21 Baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt. Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee parels ø 10/11 ...

Gouden horlogesleutel; pistool
Startprijs 250 EUR

Bijzondere gouden horlogesleutel, 585/000, in de vorm van een pistool. Voorzien van veiligheidsketting. Lengte 6 cm. Cond.; R-G

Gouden broche parel briljant
Startprijs 400 EUR

Unieke gouden broche, 585/000, met parel en briljant. Broche uit geruwd goud in de vorm van een vogel met in het midden een grote taupe kleurige baroque parel. Voor het oog van de vogel is een briljan...

Gouden Art-Deco ring met briljant
Startprijs 640 EUR

Bijzondere witgouden ring, 585/000, met briljant. Mooie Art Deco ring met in het midden een grote briljant in een gladomzetting met daaromheen 8 briljanten in verschillende groottes. Totaal 0,90 crt. ...

Gouden hanger/broche camee
Startprijs 585 EUR

Mooie grote broche, GG 750/000 met camee. Grote ovale broche met gladde dubbele rand met daarin een fraai uitgesneden camee. Grootte 40x52 mm. ca. 25.4 gr.

Gouden oorstekers met briljant
Startprijs 170 EUR

Gouden oorstekers, 585/000, met 18 Diamanten. Oorstekers in de vorm van een ruit, honingraat, met 9 Diamanten per oorbel. Totaal ca 0.36 crt P/W. De oorstekers zijn tevens voorzien van een clip. ø 1 c...

Gouden collier en hanger
Startprijs 250 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000 met Blauw Saffier en Briljanten. Langwerpige hanger, lengte 2.8 cm, in de vorm van een vierkant en zeshoek bezet met 24 Briljanten, totaal 0.48 crt. In het midden van...

Gouden ring met briljant
Startprijs 700 EUR

Prachtige royale ring, GG 585/000 met 4 diamanten. Royale ring, Art Deco stijl, met vlakke bovenkant voorzien van prachtige bewerkingen en 4 briljant geslepen diamanten. Breedte bovenzijde 11x20 mm, c...

Gouden armband met parels
Startprijs 595 EUR

Fraaie gouden armband, 585/000 met parels. Armband met schakels van bloemen versierd met pareltjes. Voorzien van een bakslot. Lengte 17,5 cm Breedte 14 mm. ca. 28 gram.

Witgouden ring diamant en aquamarijn
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere ring WG 585/000 met aquamarijn en diamant. Bijzondere ring met in het midden een mooie rond gefacetteerde aquamarijn, ø 9 mm. De rand om de aquamarijn is volledig bezet met 4 rijen met diam...

Gouden staafbroche met diamant
Startprijs 100 EUR

Gouden staafbroche, 585/000, met diamant. Art Deco stijl broche met 7 diamanten, in witgoud gezet. Enkele stenen zijn wat beschadigd. Lengte 5,5 cm. ca. 4 gr.

Gouden hanger met parel en briljant
Startprijs 1.100 EUR

Sierlijke gouden hanger, 750/000 met zuidzeeparel. Ovale hanger bezet met 3 diamanten 0.025 crt. en in het midden een prachtige Zuidzee parel ø 13/14 mm. Grootte 25 mm. Nieuw. Met certificaat.

Witgouden ring smaragd
Startprijs 900 EUR

Witgouden ring, 585/000, met briljant en smaragd. Strakke witgouden ring met een vierkante zetting met 12 briljanten en in het midden een gefacetteerde smaragd, met enkele insluitsels, Grootte kop van...

Witgouden oorstekers parel
Startprijs 500 EUR

Sierlijke witgouden oorstekers, 750/000, met diamanten en grijze Tahiti parels. Elegante oorhangers met een briljant geslepen diamant in een gladomzettig en daaronder een mooie grijze Tahiti parel ø11...

Witgouden ring met baquette en briljant
Resultaat: 750 EUR

Witgouden ring, 750/000 met briljant en baquette. Slagring met brede bovenzijde. In de bovenzijde zitten diverse kleine briljanten pavé gezet. Daarnaast heeft de ring 2 rijen met baquette en trapezium...

Witgouden staaf broche
Startprijs 85 EUR

Witgouden staafbroche, 585/000, met parel en briljant. Staafbroche met in het midden een cultivé parel en 2 kleine briljanten, totaal 0,04 crt. in gladomzettingen. Lengte 5 cm. ca 2 gr. Cond.: G

Witgouden briljant ring
Resultaat: 400 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met briljant. Een fraaie solitairring met een stevige zespoot chaton met een briljant geslepen diamant. ca. 0.45 crt. ø 55 ca 3,25 gr.

Gouden ring met rozenkwarts
Resultaat: 80 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met Rozenkwarts kraal. Fijne elegante ring met aan de kop een kraal van rozenkwarts ø 7/8 mm versierd met gladde en opgewerkte zijstukken. ca 2.95 gr. ø 61

Gouden armband met rozenkwarts
Resultaat: 100 EUR

Gouden armband,585/000, met rozenkwarts. Sierlijke armband met 7 rozenkwartskralen versierd met opengewerkte ovale gouden schakels. Lengte 20 cm. ca 9,2 gr.

Collier van roze koraal met gouden slot
Resultaat: 260 EUR

Collier met roze koraal aan een GG 585/000 antieke sluiting. 3-Rij roze koraalkralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een antieke 19e eeuwse sluiting, 18 mm, met gravurebewerking voorzien van sierlijke einds...

Gouden ring briljant
Startprijs 175 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Massieve gouden ring. Merk: Aller Spanninga met aan de bovenzijde een grote witgouden rand voorzien van een geelgouden rand bezet met een briljant, 0,08 crt, VSI/T...