Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Reiskoffer met zilver en ivoor 25
Reiskoffer met zilver en ivoor
Startprijs 1.500 EUR
Zilveren ketel met comfoor 24
Zilveren ketel met comfoor
Startprijs 820 EUR
Verguld zilveren naaldenset in doos 23
Verguld zilveren naaldenset in doos
Startprijs 350 EUR
Zilveren theepotje 22
Zilveren theepotje
Startprijs 250 EUR
Zilveren servies, 4-delig 21
Zilveren servies, 4-delig
Startprijs 750 EUR
Zilveren servies, 4 delig 20
Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 2.400 EUR
Zilveren cabaret 19
Zilveren cabaret
Startprijs 350 EUR
3-Delige zilveren zout/mosterdset 18
3-Delige zilveren zout/mosterdset
Startprijs 550 EUR
Zilveren koektrommel 17
Zilveren koektrommel
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Tabakspot koloniaal zilver 16
Tabakspot koloniaal zilver

Resultaat:

1.200 EUR

Zilveren eierset 15
Zilveren eierset
Startprijs 225 EUR
Gouden naaiset in ivoren doos 14
Gouden naaiset in ivoren doos
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Zilveren inktset met figuren 13
Zilveren inktset met figuren

Resultaat:

700 EUR

Gouden hanger/broche camee 12
Gouden hanger/broche camee
Startprijs 585 EUR
Gouden Art-Deco ring met briljant 11
Gouden Art-Deco ring met briljant
Startprijs 640 EUR
Gouden broche parel briljant 10
Gouden broche parel briljant
Startprijs 400 EUR
Gouden horlogesleutel; pistool 9
Gouden horlogesleutel; pistool
Startprijs 250 EUR
Gouden oorhanger parel briljant 8
Gouden oorhanger parel briljant
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Gouden ring met briljant 7
Gouden ring met briljant

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gouden horloge Chopard 6
Gouden horloge Chopard

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden broche 5
Gouden broche

Resultaat:

400 EUR

Zilveren ei met emaille 4
Zilveren ei met emaille
Startprijs 1.900 EUR
33 3
33
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Zilveren ronde koektrommel op schotel 2
Zilveren ronde koektrommel op schotel

Resultaat:

300 EUR