Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Modern, tulpen
Startprijs 80 EUR

Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G

Salvador Dali
Startprijs 750 EUR

Salvador Dali 1904-1989 Epreuve D'artiste surrealistisch landschap, met verso certificaat lithografie op papier 48x38cm Cond:G

Schilderij, Otto Scheuerer
Resultaat: 250 EUR

Otto Scheuerer 1862-1934 München Duitse school, twee hazen in de sneeuw, olieverf op paneel 21x16cm Cond:G

Mikolov 1932
Resultaat: 135 EUR

Mikolov 1932 Russische school, landschap met figuren, olieverf op linnen 35x53cm. Cond:G

Raffaele Rossi
Startprijs 900 EUR

Raffaele Rossi 1956 Italie, verso Raffaele Rossi 1997 Angeli, Oosterse voorstelling abstract olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

A.J. Veldhoen, portret
Startprijs 150 EUR

Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G

Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR

Jan van Rossum 2007, abstract landschap met bomen, olieverf op linnen 100x100cm. Cond:G

Jan van Rossum
Startprijs 150 EUR

Jan van Rossum 2006 abstract landschap, olieverf, gemenge techniek op linnen 100x100cm Cond:G

Landkaart 17e eeuw, Bleau
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G

Ernst Baumer
Resultaat: 1.000 EUR

Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G

Schilderij, G.F. van Schagen
Resultaat: 250 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen 1880 -1968, landschap met boerderij, boer en kajuitboot, olieverf op paneel 21x18cm Cond:G

Schilderij, Elie Bernadac
Startprijs 400 EUR

Elie Bernadac 1913-1999 Franse school, hut in de besneeuwde bergen, olieverf op linnen 48x55cm. Cond:G

Schilderij, Italiaanse school
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws, Italiaans landschap met vee bij Romeinse Ruine, olieverf op linnen, 44x63cm. Cond:R/G

Schilderij, A. Huber
Startprijs 200 EUR

A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G

Schilderij, G. van Pelt
Startprijs 450 EUR

G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 150 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Schilderij, E. Rabbers
Resultaat: 225 EUR

Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G

Joop Vugs
Startprijs 400 EUR

Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G

Schilderij, bijbelse voorstelling
Resultaat: 1.400 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G

Karl Wagner, stadsgezicht
Resultaat: 1.250 EUR

Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm

Schilderij, Sam Dean
Startprijs 300 EUR

Sam Dean (samuel 1895-1938) Engeland The saw mill, olieverf op paneel 28x22cm Cond;G

Schilderij, Istvan Benyovszky
Resultaat: 370 EUR

Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Druk, Jongkind
Resultaat: 275 EUR

Ets Jongkind 1875, originele ets 19e eeuw met watermerk, schaatsers bij molen, kinderdijk, ets op papier 24x16cm. Cond:G

Straebel, wildvoorstelling
Startprijs 150 EUR

Stroebel/Straebel? 19e eeuws, afgeschoten haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G

Schilderij Ton Schulten
Startprijs 1.750 EUR

Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G

Schilderij, Wetering de Rooy
Resultaat: 275 EUR

Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G

Schilderij, kaartspelen, H. Bosch
Startprijs 350 EUR

H. Bosch 19e eeuw, kaartenspeler bij kaarslicht, olieverf op paneel 20x15cm Cond:G

Duits schilderij, gesigneerd
Resultaat: 500 EUR

Peter Paul Müller-Werlau (Duitse School 1864 - 1945), olieverf op linnen, getiteld "Burgen an der Mösel" Cond.: G 70x55cm.

Engels schilderij, honden en vos
Startprijs 500 EUR

Edward Armfield, Engelse school 1817-1896, twee terriers op vossenjacht, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G

Barok kinderportret
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1800, verso Prinzessin Sachsen-Hildburghausen met hondje, (inschilderingen) 53x68cm. Cond:M

Van Noort, strandgezicht
Startprijs 550 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Schilderij, van Wissen
Startprijs 600 EUR

J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G

Schilderij, stilleven Sebastiaan Theodorus Voorn Boers.
Resultaat: 300 EUR

Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G

Schilderij, A.H. Gouwe
Resultaat: 620 EUR

Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G

Jacob Maris, molensteen
Resultaat: 750 EUR

Jacob Maris Den Haag 1837-1899 Karslbad, eenden bij slijpsteen, olieverf op paneel 24,5x22,5cm Cond:R/G

Schilderij, gesigneerd P. Verschuur
Startprijs 500 EUR

P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G

Schilderij, Georg Fischhof
Startprijs 300 EUR

Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeen olieverf op linnen 43x54cm Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G

Ton Schulten
Resultaat: 2.500 EUR

Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G

Jo Schrijnder, eenden
Startprijs 500 EUR

Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij, Herman Bogman jr.
Startprijs 600 EUR

Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij haven, Alfred Olsen
Startprijs 350 EUR

Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G

Fedor van Kregten
Startprijs 400 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G

Baykam Bedri, gouache
Startprijs 1.000 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G

Schilderij, L. Mayer
Resultaat: 1.000 EUR

Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.

Schilderij, B. Brouwer
Startprijs 500 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G

Schilderij, Constant Artz
Startprijs 800 EUR

Constant Artz 1870-1951 Soestdijk, moeder eend met kroost, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G