Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Georg Fischhof
Startprijs 300 EUR

Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeen olieverf op linnen 43x54cm Cond:G

Jan Mankes, 3 houtsnedes
Startprijs 650 EUR

Drie werken van Jan Mankes 1889-1920, twee maal gevogelte, eenmaal zelfportret, uitgave galerie de jaargetijden, uitgave 1, houtsnedes op papier, 12x9-15x10-15x11cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G

Schilderij, van Dulmen Krumpelman
Resultaat: 650 EUR

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G

Schilderij, G.F. van Schagen
Resultaat: 450 EUR

Gerbrand frederik van Schagen 1880-1968, Hollands landschap met koeien bij avond, olieverf op linnen 28x68cm Cond:G

Ton Schulten
Resultaat: 2.500 EUR

Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G

Schilderij, Charles Hoguet
Startprijs 750 EUR

Charles Hoguet, 1821-1870 Belgische school, besneeuwd landschap bij avond, Olieverf op paneel, 24x16,5cm.Cond:G

Schilderij, Wetering de Rooy
Resultaat: 425 EUR

Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht Zierikzee(twee plekken craquele) olieverf op linnen 60x80cm. Cond:R/G

Jo Schrijnder, eenden
Startprijs 500 EUR

Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Klaas Bernink 1978
Resultaat: 900 EUR

Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G

Schilderij, W. Raaphorst
Startprijs 200 EUR

Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G

Schilderij, Herman Bogman jr.
Startprijs 600 EUR

Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Groot stilleven, Romeny
Startprijs 1.000 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G

Schilderij haven, Alfred Olsen
Startprijs 350 EUR

Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G

Fedor van Kregten
Startprijs 400 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G

Ton Schulten
Startprijs 3.500 EUR

Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez- moi, Ton Schulten galerie internationaal no 381 160/110cm- dorpsgezicht bij avond, olieverf op linnen 160x110cm.

Baykam Bedri, gouache
Startprijs 1.000 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G

Schilderij, L. Mayer
Resultaat: 1.000 EUR

Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.

Schilderij, Jos Lussenburg
Startprijs 800 EUR

Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G

Schilderij, B. Brouwer
Startprijs 500 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G

Schilderij, Constant Artz
Startprijs 800 EUR

Constant Artz 1870-1951 Soestdijk, moeder eend met kroost, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, H.W. Mesdag
Resultaat: 1.300 EUR

Hendrik Willem Mesdag, Groningen 1831-1915 Den Haag, bomschuiten in de verte met wolkenlucht (Haagse School) gemengde techniek op papier 34x18cm Cond;G

Schilderij, A. Le Comte
Resultaat: 750 EUR

Adolf le Comte, 1850-1921 Belgische school, havengezicht met stoomboot en figuur, olieverf op paneel, 29x23cm. Cond:G

Ton Schulten
Resultaat: 4.500 EUR

Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez moi, Ton Schulten galerie internationaal no 278 190/120cm markstr 21, gasthuisstr.4 - Stadsgezicht bij avondlicht, olieverf op linnen 190x120cm Cond:G