Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lalique vaasje
Startprijs 140 EUR

Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.

Glazen waarzeggersbol
Resultaat: 150 EUR

Grote massieve glazen waarzeggersbol, op houten draaibare console 21e eeuw, 18ø Cond:G

Gekleurde platvis
Resultaat: 70 EUR

Grote kunstglazen tropische vis, waarschijnlijk Italiaans, 20e eeuw in goede staat, 31cm

Swarovski uiltje
Resultaat: 30 EUR

Swarovski uil, kristal, met minimale chip 7cm Cond;R/G

Boheemse dekselschaal
Startprijs 60 EUR

Grote boheemse kristallen dekselschaal met goud en floraal decor, chips bovenrand 10,5x14øcm

4 Delen Walther glas
Startprijs 100 EUR

Vier delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930(4vazen) in goede staat 9,5-24,5cm Cond:G

3 Delen glas
Resultaat: 275 EUR

Drie delen vooroorlogs glaswerk, bruinglazen bolvaas, blauwglazen schaal, Jugendstil glazen vaas Lanooy 6-19cm. Cond:G

Vaas met gezicht
Startprijs 85 EUR

Kunstglazen moderne vaas met gezicht, met open oog, dicht oog neus en lippen in goede staat 32cm

3 Design flessen
Resultaat: 330 EUR

Drie oude Venitiaanse draadglazen stopflessen met plated stoppen(leeftijd?) 22-25cm Cond:G

3 Glazen 19e eeuw, wildvoorstelling
Resultaat: 75 EUR

Drie oude kristallen glazen met wildvoorstelling, antieke bierpul met tinnen deksel, pronkbeker met jagers honden en edelhert, hoog glas, geslepen en met edelhert, 16-29cm. Cond:G

Kristallen kaasstolp, gecontourneerde rand
Startprijs 60 EUR

Antieke kristallen geslepen kaasstolp met klaverdecor in goede staat 18x23ø Cond:G

Glazen vaas, Schneider
Startprijs 125 EUR

Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø

Grote blauwe glazen kandelaar
Startprijs 100 EUR

Prachtige grote blauwglazen kandelaar, mondgeblazen met, brede voet, in goede staat 35xø15cm.

Kristallen kandij / suikerstel
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G

2 Waaierkristallen karaffen
Resultaat: 80 EUR

Een set antieke waaierkristallen stop karaffen, in goede staat 42cm

Kunstwerk glas
Resultaat: 100 EUR

Grote glaskunst venster met opliggende mozaiek, glas gesigneerd Horn, met figuren voorstellingen, herkomst Wegener-Tubantia(minimale beschadiging) 123x111cm. Cond:G

3 Glazen bollen, Royal Leerdam
Startprijs 80 EUR

Drie kristallen bollen met luchtbellen door Royal Leerdam ontwerp Floris Meydam, doorsnee 8, 9 en 11 cm in goede staat Cond:G

Boheems kristallen karaf
Startprijs 100 EUR

Boheems kristallen karaf, facet geslepen met zilveren montuur 830S 20e eeuw, 22cm. Cond:G

6 Jugendstil glazen coupes
Startprijs 120 EUR

Zes antieke Jugendstil glazen dessert coupes omstreeks 1900, in goede staat 5,5xø11cm.

Jugendstil glazen vaasje
Resultaat: 70 EUR

Duitse antieke Jugendstil glazen vaasje Palme König 9,2x8,5ø Cond:G

2 Tafellampen
Resultaat: 110 EUR

Twee messing met glas tafellampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x43ø Cond:G

Glazen Jugendstil bowlpot
Startprijs 80 EUR

Antieke glazen boerenjongens bowlpot+sleef met floraal en gouddecor omstreeks 1900, 35xø15cm. Cond:G

Boerenjongens set
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws gegraveerde glazen boerenjongens set met ranken en lijster decor(minimale chips) 34-ø20cm Cond:G

Vergulde glazen bonbonniere
Resultaat: 90 EUR

Oude vergulde glazen bonbonniere met handbeschilderde florale voorstellingen. (mondgeblazen gelobt stuk)
22x14.5 doorsnee Cond.G.