Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing inktstel 2171
Messing inktstel
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Biedermeier weegschaal 2164
Biedermeier weegschaal

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Klaas Bernink 1978 1016
Klaas Bernink 1978

Resultaat:

900 EUR

Art Deco ring Goud 132
Art Deco ring Goud
Startprijs 250 EUR
Baykam Bedri, gouache 1008
Baykam Bedri, gouache
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Ton Schulten 1001
Ton Schulten

Resultaat:

4.500 EUR

Eiken 19e eeuwse kast 4016
Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 500 EUR
Gouden hanger met parel en briljant 32
Gouden hanger met parel en briljant
Startprijs 1.100 EUR
3 Delig slacouvert zilver 125
3 Delig slacouvert zilver
Startprijs 75 EUR
Kistje met spel 2128
Kistje met spel
Startprijs 180 EUR
Majolica petroleumlamp 2121
Majolica petroleumlamp
Startprijs 30 EUR
Notenhouten buffetkast 4009
Notenhouten buffetkast
Startprijs 1.500 EUR
Japanse ronde vaas 6150
Japanse ronde vaas
Startprijs 60 EUR
3 Chinese borden, 18e eeuw 6143
3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
2 Zilveren naaldenkokers 118
2 Zilveren naaldenkokers
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Opaline tafellamp + olielamp 2114
Opaline tafellamp + olielamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tafeltje Moor 4002
Tafeltje Moor

Resultaat:

650 EUR

Reiskoffer met zilver en ivoor 25
Reiskoffer met zilver en ivoor
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
15 Diverse aardewerken borden 6136
15 Diverse aardewerken borden

Resultaat:

60 EUR

3-Delige zilveren zout/mosterdset 18
3-Delige zilveren zout/mosterdset
Startprijs 550 EUR
Zilveren spinnenwiel 768
Zilveren spinnenwiel
Startprijs 25 EUR
Hanger GG, mosagaat 761
Hanger GG, mosagaat
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Antieke klokken 3645
2 Antieke klokken

Resultaat:

35 EUR

Koraalketting 754
Koraalketting
Startprijs 110 EUR