Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse eiken renaissance kast
Resultaat: 1.700 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse 4 deurs Renaissance kast met 12 houtgestoken panelen en origineel beslag en sloten( 1 slot vervangen door een ander slot) 193x180x70cm Cond:G

Empire chiffoniere
Resultaat: 1.350 EUR

Zeer mooie Hollandse mahoniehouten Empire chiffonnière met volle zuilen omstreeks 1820, messing kapitelen en messing origineel beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 151...

Kabinet
Resultaat: 850 EUR

Klein Hollands 18e eeuws wortelnoten kabinet in Louis Quinze stijl met verguld bronzen beslag, staande op klauwpoten beschadiging lijsten, fineer laat los links onder verder in goede originele staat 2...

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 800 EUR

Achttiende eeuws Hollands mahoniehouten fineer op eiken Barok Louis Quinze stijl kabinet, omstreeks 1760 bronzen beslag en klauwpoten, mooi model wel schades aan lijstwerk krimpnaden en fineerschades ...

.
Resultaat: 800 EUR

Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G

7 stoelen , Amsterdamse School
Resultaat: 550 EUR

Zeven eikenhouten Amsterdamse school stijl stoelen, omstreeks 1920 met been inleg, zitting meest versleten, 1 armleunstoel en zes normale stoelen Cond:R/G 93x50x45cm

Vitrine
Resultaat: 550 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.

Vitrine toonbank
Resultaat: 500 EUR

Grote houtgestoken vergulde empirestijl vitrine toonbank, met vitrine compartimenten en 8 lades facetgeslepen glas in goede staat 102x65x250cm

Eiken barok vitrinekast
Resultaat: 475 EUR

Eiken Hollandse originele Louis Quinze barok vitrinekast ca. 1780 in goede originele staat 188x57x240cm.

Eiken rolbureau
Resultaat: 475 EUR

Oud Engels eikenhouten rolbureau met kersenhouten rol met 9 lades, vakverdeling achter rolluik kwaliteits stijlmeubel Agatha collections, in goede staat 2e helft 20e eeuw 115x120x68cm

Hoekkastje met brons en intarsia
Resultaat: 425 EUR

Franse hoekkast met intarsia, bronzen sierwerk en gebogen glas, velours bekleedde schappen, 20e eeuw in goede staat (diverse houtsoorten) 142x75x55cm Cond:G

Porselein vitrine
Resultaat: 400 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten Barok, Louis Quinze porseleinkast met vijf lades en aan de zijkamt glas, staande op klauwpoten, in goede originele staat (beschadiging aan lijsten bovenstuk) ...

Kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Chiffoniere
Resultaat: 400 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G

Tibetaanse paravent
Resultaat: 400 EUR

Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G

Mahonie hoekkast
Resultaat: 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.

Eikenhouten betaaltafel
Resultaat: 390 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten betaaltafel met schuifbaar blad en slot in goede originele staat 79x69x106cm

Bureau met bureaustoel
Resultaat: 375 EUR

Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met bronzen beslag omstreeks 1920 op bronzen leeuwpoten, met daarbij houtgestoken bureaustoel omstreeks 1920 lichte lijst en fineerschade, origineel bij elk...

Kussenkast, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Hollandse 19e eikenhouten kussenkast staand op bolpoten, met snijwerk in de kop.
cond G.

Zwarte design stoel, Pierre Paulin
Resultaat: 350 EUR

Moderne stoel design, door Pierre Paulin zwart gestoffeerd met metalen basis omstreeks 1960 Artifort Oyster model 83x75x87cm Cond:G

Goudkleurige fautteuille
Resultaat: 350 EUR

Prachtige 18e eeuwse Franse vergulde Louis Quinze stoel(partieel bijgewerkt) in goede staat met lederen bekleding 95x64x53cm Cond:G

Twee Art Deco nachtkastjes kersen
Resultaat: 350 EUR

Twee nachtkastjes van kersenhout omstreeks 1930 met drie laden recentelijk professioneel gerestaureerd in zeer goede staat 65x34x40cm Cond:G

Grote notenhouten uittrek-tafel
Resultaat: 330 EUR

Zeer grote antieke notenhouten uittrektafel met 8 extra bladen te verlengen tot 6.35 meter, zwaar onderstel opgebouwd uit 8 bewerkte zuilen, in goede originele staat 77x115x163cm

Tibetaanse paravent
Resultaat: 330 EUR

Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G