Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzische kamelenzak, Dagestan sumak
Resultaat: 375 EUR

Oude dubbele Perzische kamelenzak met moci, fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.

Perzisch kleed 110x150cm.
Resultaat: 250 EUR

Mooi fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor en mooie diepe kleuren 110x150cm Cond:G

Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt met diverse diepe kleuren 147x104cm Cond:R/G

Handgeknoopte Kelim
Resultaat: 225 EUR

Oude Oosterse Kelim loper, met verschillende kleuren in goede staat 107x330cm Cond:G

Zeer fijn geknoopt kleed 120x170cm.
Resultaat: 160 EUR

Fijngeknoopt antiek Perzisch kleed in aardetinten, kanten licht beschadigd 120x70cm Cond:R

Grote pers
Resultaat: 110 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368

Kleed
Resultaat: 110 EUR

Oud Perzisch kleed met vogels en floraal decor 162x112cm Cond:G

Groot Perzisch tapijt
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Perzisch kleed, handgeknoopt kleed met florale decors met rood als hoofdkleur 344x268cm Cond:R/G

Perzisch kleed, kazak 105x190cm.
Resultaat: 90 EUR

Oud Perzisch kleed Kazak met oker-rood en geel, floraal decor (vrij kaal) 105x190 Cond:R

Perzische loper 90x210cm.
Resultaat: 90 EUR

Oude Perzische loper, hoogpolig met hoekig floraal decor 90x210cm Cond:G

Grote pers
Resultaat: 80 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed, beschadigd, restauratie, slijtage, diepe kleuren floraal decor 255x368cm Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Perzisch tapijt diverse kleuren florale en figuratieve decors 396x210 cm Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Perzisch kleed met floraal decor rood blauw etc. in redelijk goede staat 300x197cm

Kleed, Kirmann Afshar 225x168
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed Kirmann Afshar in goede staat 225x168 Cond:G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Mooi groot Perzisch kleed met florale decors blauw, lichtbruin, creme etc. in goede staat. 191x198cm

Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed blauw-crème etc. in goede staat 200x140cm Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Perzisch kleed, rood-blauw-oker etc in redelijk goede staat 237x157cm Cond:G

Persje, 80-er jaren
Resultaat: 50 EUR

Fijngeknoopt oud Perzisch kleed in goede staat pastelkleurig met florale decors 92x146cm Cond:G

4 Kleden
Resultaat: 45 EUR

Vier oude Perzische kleden en kussen, beschadigingen mogelijk Cond:R

Pers, middelgroot
Resultaat: 40 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch kleed florale decors slijtage 200x130cm Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor(restauratie rand) 202x162cm Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 35 EUR

Groot oud Perzisch kleed, blauw-rood-zwart-creme in goede staat, 222x162cm

Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed en kussen 48x50cm en 147x88cm Cond:G