Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse sieraden
Startprijs 10 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.

Franse gravure, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G

Schilderij, J. van Oosten
Resultaat: 10 EUR

J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G

2 Kannen en kookpot
Startprijs 10 EUR

Drie delen koperwerk, 2e helft 20e eeuw, 2 schenkkannen en 1 oosterse stoofpan met comfort, 20-46cm Cond:G

Aardewerken kom
Startprijs 10 EUR

Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekramd) 10,5x23x18,5 ø cm Cond:R

3 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G

4 Delen porselein
Startprijs 10 EUR

Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...

Set sieraden met glas
Startprijs 15 EUR

Hanger en oorhangers van glas, Hanger en oorhangers in de vorm van een spiraal met bruin, blauw, brons en zilverkleur. Bevestigd aan een bronskleurig lint en 6 bronskleurige koorden. ø 5 cm en 1.7 cm....

Set sieraden, met glas
Startprijs 15 EUR

Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koorden. Grootte 5,5x3,0 cm en 3...

Zilveren oorknoppen met zirconia
Startprijs 15 EUR

Grote zilveren oorknoppen, 925/000, met zirconia. Grote ronde gladomzetting met daarin een grote zirconia, ø oorknop 12 mm. Eén steker afgebroken, los bijgevoegd.

Set sieraden met glas
Startprijs 15 EUR

Hanger en oorhangers van glas. Hanger en oorhangers in een achtvorm, met rood, oranje zwart en zilverkleur. Bevestigd aan een rood lint met 3 rode en 3 roze koorden. Grootte 6x3,5cm en 3x1,5 cm. Lengt...

Citizen herenhorloge
Resultaat: 15 EUR

Citizen herenhorloge, staal, heren model met blauw wijzerplaat en stalen band. Voorzien van dag en datum aanduiding. Werkend. ca 19,5 cm.Cond. G

Zilveren koker
Resultaat: 25 EUR

Zilveren koker, 800/000, met medaillon en strakke gegraveerde bewerking. Grootte 10x8.5x1cm ca. 104 gr.

12 zilveren kinderringen
Resultaat: 20 EUR

Twaalf zilveren kinderringen, 925/000 met o.a. diertjes en kleursteentjes. ca. 12 gr. diverse kleine maatjes

Zilveren oorstekers met parelmoer
Resultaat: 15 EUR

Zilveren oorstekers,925/000, met grijs parelmoer. Oorhanger met vierkante zetkast bezet met parelmoer. 1.3x2,1 cm ca 7,4 gr.

Armband van amethist
Startprijs 15 EUR

Armband van twee rijen amethiststenen, getrommeld met in het midden een grotere langwerpige amethist, 18x12 mm. Geregen op elastiek

Klederdracht sieraden
Resultaat: 15 EUR

Twee klederdracht sieraden, bestaande uit een riem en een tas/riemhanger. Beiden vervaardigd uit geelmetaal, voorzien van fraaie bewerkingen.

Filigrain tablet
Resultaat: 15 EUR

Verzilverd opengewerkt draadmandje met 2 handgreepjes 20x12,5cm Cond:G

Zilveren vork en cakeprikker
Startprijs 15 EUR

Twee zilveren vorken, 835/000. Een grote cakevork met florale bewerking, MT.: Gebroeders van Roosmalen, Utrecht, jl.; A 1935. Lengte 19 cm. En een kleinere strakke vleesvork voorzien van een strak geg...

Carvajal '66
Resultaat: 15 EUR

Carvajal 66, bergachtig landschap Gouache op papier 40x55cm Cond:G

Schilderij, K. Reyne ca. 1930
Startprijs 15 EUR

K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G

Houtskool, Bareld de Jong
Startprijs 15 EUR

De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G