Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Bofit
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G

Bronsje, vrouw met ivoor
Startprijs 850 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een vrouw met kooi staande op marmeren voet(ivoren handen en gezicht) 17,5cm Cond:G

Groot beeld, strijdwagen
Resultaat: 675 EUR

Zeer grote strijdwagen op marmeren basis, compositiemetaal en brons omstreeks 1930(plated en verguld) voorstellende een Romein met steigerende paarden, Cond:G 52x80x28cm

Groot bronzen beeld
Startprijs 800 EUR

Groot bronzen beeld op marmeren basis, voorstellende een jager met speer en tijger omstreeks 1920 in goede staat 30x83x18cm

Bronzen beeld, Masson
Resultaat: 300 EUR

Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G

Bronzen Japanse man met kikker
Startprijs 750 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een man met pad op zijn schouder in goede staat 46cm

Bronzen buste, meisje
Startprijs 1.150 EUR

Antieke hoogwaardige bronzen buste van een meisje met hoofdbedekking, op messing voet, omstreeks 1880, gesigneerd: H.R Jacobs 1864-1935 in zeer goede staat 54x27x19cm

Bronzen verguld Heilig Hart beeld
Startprijs 300 EUR

Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm

Keramieken beeld, Ad Jansen
Startprijs 100 EUR

Oud terracotta figuur het Juttertje door Ad Jansen(Egmond aan zee) in goede staat 36cm

Groot samac beeld/lamp
Startprijs 950 EUR

Zeer grote antieke lamp omstreeks 1900 voorstellende een spelende vrouw onder lamp, twee kleurig gepatineerd, compositiemetaal gesigneerd Belperier(reparatie viool) 134cm Cond:G

Bronzen beeld, herten
Startprijs 750 EUR

Antieke bronzen figurengroep omstreeks 1900. E. de Labrierre 1824-1912 in goede staat 31x42x14cm

Bronzen beeld, dame
Startprijs 850 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur op marmeren sokkel door: Schmidt Hofer, voorstellende een naakte danseres, Otto Schmidt Hofer 1873-1925(beeld is nagekleurd) 42cm Cond:R

Bronzen beeld Hertzberg, jongeman
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen figuur voorstellende een jongeman met pet, omstreeks 1900 door Herzberg getiteld Siffleur, prachtige Patina, in goede staat 30cm

Bronzen beeld, jongedame
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur op octogonale marmeren voet(voet licht beschadigd) door Raoul Francois Larche 1860-1912 Frankrijk, mooie patina, verder in goede staat 37cm

Bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Vijf antieke miniatuur figuren, bronzen beer, Chinese wijsheer, bronzen vishanger, Boeddha zilver? Boeddha brons, en een kleine Geisha 2-5,5cm

Groot bronzen heilig beeld
Startprijs 350 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat

Bronzen boeddha op stier
Startprijs 125 EUR

Vergulde oosterse bronzen Boeddha, 20e eeuw of ouder (scheuren in basis) 33x19x11cm Cond:G

Houten beeld, Jean D'Arc
Startprijs 200 EUR

Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm

Bronzen olifant met tijger
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G

Bronzen beeld, vrouw met lamp
Startprijs 350 EUR

Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm

Art Deco beeld met gemsen
Startprijs 100 EUR

Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemsen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm

Beeld, boogschutter
Startprijs 650 EUR

Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G

Afrikaanse medicijnman
Startprijs 225 EUR

Grote Afrikaanse brons gegoten medicijnman, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G

Samac beeld met lamp
Startprijs 200 EUR

Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm