Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Karl Wagner, stadsgezicht
Startprijs 1.250 EUR

Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm

Schilderij Rusland
Startprijs 2.500 EUR

Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G

Schilderij, Ferenz Gögös
Resultaat: 500 EUR

Ferenz Gögös 1936-2011 Kert IV 1966 (verso) Fl. 175,- figuratief-abstracte compositie, acryl op linnen 45x60cm Cond:G

Schilderij Ton Schulten
Startprijs 2.000 EUR

Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G

D.A.C. Schipperus, koeien in weide
Startprijs 800 EUR

P.A. Schipperus 1840-1929, Hollands landschap met koeien bij een drenkplaats , olieverf op paneel 33x43 Cond:G

Schilderij, Henk Schuring
Resultaat: 700 EUR

Henk Schuring, Enschede 1928-1984 Zwolle, abstracte compositie, olieverf op linnen 115x130cm Cond:G

C. van de Hart
Startprijs 400 EUR

Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G

Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 6.000 EUR

Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.

Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 3.500 EUR

Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig landschap met watermolen, figuren en panorama, mooie kwaliteit, in zeer goede staat, olieverf op paneel. 68x50cm Cond:G

H.C.A. Paradies
Startprijs 3.500 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies 1883- 1966 gezicht op Pelchrimskerk te Delfshaven 60x43cm Cond:G

Jan Korthals
Startprijs 400 EUR

Jan Korthals 1916-1972 Groot portret van een rechter olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

Tchjagenny, paardenstudie
Startprijs 300 EUR

Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G

Vincent Gorgon
Resultaat: 725 EUR

Vincenz Gorgon 1891-1961 Wenen, stadsgezicht met markt en figuren, gouache op papier 66x48cm Cond:G

Ernst Baumer
Startprijs 1.500 EUR

Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G

Schilderij, A. Torres Fuster
Startprijs 850 EUR

A.Torres Fuster 1874-1945 Spaanse school, Spaanse gitariste 63x80cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij Volkmann
Resultaat: 600 EUR

Hans Richard von Volkmann 1921, 1860-1927 Duitse school, landschap Karlsruhe Abend übers Waldtal, olieverf op linnen 86x67cm Cond:G

Geo Poggenbeek
Resultaat: 200 EUR

Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

Herman Heyenbrock
Resultaat: 580 EUR

Herman Heyenbrock, verso Amsterdam 1871-1948 Blaricum jonge arbeider bij vuurgloed, olieverf op paneel 55x60cm Cond:G

Dali, vrouwen
Startprijs 700 EUR

Salvador Dali 1904-1989, inferno Cantiche, geschept papier, lithografie op papier 25,5x18cm

Schilderij, Pelletier
Startprijs 600 EUR

Schilderij Jacques Pelletier 1809-1991, brug over de Seine, olieverf op paneel 60x35cm Cond:G

Schilderij, 16e-17e eeuw
Resultaat: 1.400 EUR

Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G

Schilderij, Leon Senf
Resultaat: 170 EUR

Leon Senf Delft 1860-1940 Alkmaar, landschap met boerderij, olieverf op linnen 29x42cm Cond;G

Schilderij, Han Veneman
Startprijs 300 EUR

Han Veneman, Vroomshoop 1939-1991 Enschede, vrouw in interieur, groot vroeg werk, olieverf op linnen 140x140 Cond:G

Schilderij, interieur met 2 vrouwen
Resultaat: 150 EUR

F. Wens? 1847 19e eeuws interieur met figuren, olieverf op paneel 21x26cm Cond:G