Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

AM Haren wenbrauwen
Startprijs 300 EUR

Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...

Artitec DE 2 Nr. 165, geel Oost-NL
Resultaat: 200 EUR

Artitec DE 2 Nr. 165 (H0), geel met reclamebanen (Oost-NL), Loksound V4.0 DC. In originele verpakking en in goede staat.

Märklin H0 37607, serie 601 DB
Resultaat: 310 EUR

Märklin H0 37607, TEE-dieseltreinstel serie 601 DB in originele verpakking en in goede staat.

Märklin H0 42283, "Rheingold" set
Resultaat: 150 EUR

Märklin H0 42283, set sneltreinrijtuigen "Rheingold" in originele verpakking en in goede staat.

Märklin H0 37953, BR03 stoomlok
Startprijs 150 EUR

Märklin H0 37953, BR03 (Deutsche Bundesbahn) stoomlocomotief met tender in originele verpakking, Cond.: G

Märklin H0 30050, Serie 23 DB
Resultaat: 100 EUR

Märklin H0 30050, Serie 23 DB stoomlocomotief, nieuwe uitgave van de Märklin klassieker op basis van artikel 3005. In originele verpakking en in goede staat.

AM Dreambaby
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop AM dreambaby 351/7.5 K 56cm papier machee lichaam open mond 1 tand, glazen ogen in goede staat

AM Maat 14
Startprijs 200 EUR

Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G

Diverse schaalmodellen auto's
Resultaat: 60 EUR

Lot met 18 speelgoed oldtimermodellen, hoofdzakelijk Brumm Italy, 10 in doos, rest los, sommige auto's beschadigd Cond:R/G

Speelgoed kabelbaan
Resultaat: 95 EUR

Oude Duitse blikken kabelbaan met opdraaimechanisme (western Germany) omstreeks 1950, oxidatie 14x47x18cm Cond:R

Oud knikkerspel
Resultaat: 40 EUR

Oud Knikkerspel 50er jaren gemaakt van hout en metaal met zak knikkers 60x31x4cm Cond:G

Märklin H0 36241, BR24 stoomlok
Resultaat: 70 EUR

Märklin H0 36241, BR24 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief met tender in originele verpakking, Cond.: G

3 Popjes
Startprijs 80 EUR

Drie oude porseleinen poppen, naar oud voorbeeld nr 0 naar Kestner, antieke pop plus klederdracht met lederbalg en echt haar omstreeks 1900 gemerkt 16/0, en een kleine pop omstreeks 1980 19-47cm Cond:...

6 Oude porseleinen poppen
Resultaat: 60 EUR

Zes oude porseleinen poppen Duitsland, naar oud voorbeeld o.a. een kopie van Hilda, allen met kleertjes en in goede staat 25-46cm Cond:G

Replica pop
Startprijs 150 EUR

Grote Duitse porseleinen pop, gemerkt SH pb 1906/16, replica naar oud voorbeeld met papier-maché lichaam kleding Mohair pruik, strohoed, vaste ogen open mond vier tanden 84cm

Märklin H0 36241, BR86 stoomlok
Resultaat: 80 EUR

Märklin H0 36241, BR86 (Deutsche Reichsbahn-Gesellschaft (DRG), Epoche II) stoomlocomotief in originele verpakking, Cond.: G

Märklin H0 37074, BR78 stoomlok
Startprijs 100 EUR

Märklin H0 37074, BR78 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief in originele verpakking, Cond.: G

2 Kinderfornuizen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude blikken kinderfornuizen omstreeks 1930, een maal petroleum, een maal elektrisch, gemerkt G.Brützelette 15-25cm Cond:R/G

Pop AM 390
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop Armand Marseille 390 A3M slaapogen, open mond, 4 tanden echt haar pruik, gelede lichaam, oude kleertjes 48cm Cond:G

Märklin H0 37403, BR140 electrolok
Resultaat: 100 EUR

Märklin H0 37403, BR140 (Deutsche Bahn AG (DB AG), Epoche V) elektrolocomotief in originele verpakking, Cond.: G

Fleischmann Startset 931201
Resultaat: 75 EUR

Fleischmann startset 931201 (N Spoor) in originele verpakking, lijkt in complete staat inclusief transformator, rails, lok, wagons etc. Cond.: G

Mehano Prestige (H0) Class 66
Resultaat: 60 EUR

Mehano Prestige (H0) Class 66, GM EMD JT42CWR, in originele verpakking en in goede staat.

Märklin H0 37615, BR260 diesellok
Resultaat: 100 EUR

Märklin H0 37615, BR260 (Deutsche Bundesbahn, Epoche IV) diesellocomotief in originele verpakking en in goede staat.

Märklin H0 37967, Gt2x 4/4 stoomlok
Resultaat: 150 EUR

Märklin H0 37967, Gt2x 4/4 (Deutsche Reichsbahn (DRB), Epoche II) stoomlocomotief in originele verpakking, in goede staat.