Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo
Resultaat: 8.000 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...

Zwarte tafelklok
Startprijs 675 EUR

Zwarte Winterhalter en Hofmeier tafelklok met bronzen sierwerk omstreeks 1900 uurwerk met kwartierslag twee hamers op gongen in goede staat 49cm Cond:G

Empire pendule, 2 figuren
Resultaat: 2.750 EUR

Prachtige antieke vuurvergulde directoire empire pendule omstreeks 1800 met twee musicerende figuren, vrouw met snaarinstrument en putti met muziekblad 8 kantige basis rondom met verguld bronzen sierw...

Vaaspendule
Resultaat: 650 EUR

Bronzen Empire vaaspendule met zwanenhengsels omstreeks 1820 (wijzerplaat vermoedelijk later, beschadigd) 8 daags uurwerk met halfuurslag(van onder afgevlakt) brons vervuild 40cm Cond:R/G

Zeldzame grote Koekkoeksklok
Resultaat: 1.000 EUR

Schitterende grote notenhouten Schwarzwald koekoeksklok met hertenkop en grote houtgestoken fazant, haas eikenblad en koekoek omstreeks 1870, groot 8 daags uurwerk met snek, lichte beschadigingen aan ...

Franse pendule, marmer met brons
Startprijs 800 EUR

Franse marmeren Louis Seize pendule omstreeks 1780 Cronier a Paris met vergulde bronzen versieringen, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger(bronzen krans opnieuw bevestigd) 42x2...

Delfts blauw staand horloge
Resultaat: 170 EUR

Aparte Delftsblauw of France Fayence miniatuur staand horloge met diverse landschappen, figuur en floraal decor, origineel 8 daags Frans uurwerk met bovenliggende balans 45cm Cond:G

Lenzkirch Art Deco klok
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame antieke Duitse bronzen Lenzkirch Jugendstil pendule omstreeks 1915 met 4 sterrenbeelden, stier , kreeft, weegschaal, steenbok, Lenzkirch uurwerk met Aug 1 million nr 474550 in uitstekende ori...

Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven, in zeer goede staat mooie vergulding 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G

Bronzen pendule, 2-kleurig
Resultaat: 950 EUR

Antieke bronzen Empire pendule omstreeks 1820 bronskleurig en gepatineerd brons met Romein, helm en zwaard, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in goede staat 47cm

Empire pendule, staande man
Startprijs 2.000 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

Lenzkirch tafelklok
Startprijs 750 EUR

Antieke Lenzkirch tafelklok met maanstand en halfuurslag omstreeks 1890 uurwerk lenzkirch 1 million aug 910490, zwarte geëboniseerde kast en bronzen ornamenturen in goede originele staat 52x28x19cm Co...

Staande electrische moederklok
Resultaat: 700 EUR

Antieke eikenhouten staande elektrische precisie regulateur met decentrale secondewijzer , zware compensatieslinger met beschrijving Favag Neuenburg Schweiz, compleet met accessoires, voeding, onderde...

Engelse tafelklok
Startprijs 2.200 EUR

Achtiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, hlfuurslag, dubbele snack, enkele bel gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London, klok is geheel origineel en in goede st...

18e Eeuws uurwerk
Resultaat: 160 EUR

Vroeg 18e eeuws uurwerk met slagwerk en dagaanduiding met gewicht en slinger 27x27x17cm Cond:G

Klok met stolp
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Frans porseleinen pendule met 4 figuren omstreeks 1880 met 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag onder originele glazen stolp(barst) minimale chip mogelijk 43x47x17cm Cond:R/G

Tamboerijnklok
Startprijs 450 EUR

Zeldzame tamboerijnklok met koperbeschilderde wijzerplaat, Oriéntaalse danseres met tamboerijn (handbeschilderd) klokkast van compositiemetaal met restvergulding (2 breuken bovenin Lyra) origineel uur...

Lenzkirch tafelklok
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke notenhouten Lenzkirch tafelklok met verguld bronzen beslag omstreeks 1890 Lenzkirch uurwerk nr 717475 met kwartierslag uurwerk moet worden nagekeken 64x30x19 in goede staat

Stations comtoise
Resultaat: 150 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse stationscomtoise met harpslinger, emaille wijzerplaat, compleet met sleutel en bok 41x28x17cm Cond:G

Franse pendule met cloisonne
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse bronzen vergulde pendule met cloisonne op wijzerplaat en plaquette omstreeks 1870 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag 39cm Cond:G

Lenzkirch klokje
Startprijs 350 EUR

Originele Lenzkirch klok omstreeks 1890, notenhout met bronzen beslag, stil uurwerk, Lenzkirch 1 million 400223, met bovenliggende balans en emaille wijzerplaat, in uitstekende staat 31cm Cond:G

Hoedklok, 18e eeuw
Resultaat: 460 EUR

Antieke Biedermeier wandklok met wortelnoten fineer omstreeks 1830 met emaille wijzerplaat, zwaar bronzen uurwerk mooie vormgeving en originele klok in goede staat 40x29x18cm Cond:G

Jugendstil mini staande klok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil staande vrijslinger, mini uitvoering omstreeks 1900 met pfeilkreuz uurwerk(stil) floraal en goudkleurig decor(scheur in wijzerplaat) 26cm Cond:R/G

Comtoise
Resultaat: 100 EUR

Franse 19e eeuwse comtoise met harpslinger Feuille voorstellende 2 tuinders bij waterput (wijzerplaat bedeukt) 44x28x16cm Cond:R