Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil karaf, zilveren dop
Startprijs 250 EUR

Bijzondere Jugendstil karaf, kristal met zilveren versierde kraag. Twaalfhoekige karaf voorzien van bewerking van planten en bloemen geslepen in het glas en in de stop. Zilveren kraag, 835/000, met id...

Broche GG
Startprijs 100 EUR

Unieke broche GG 585/000 met dop van een odeurflesje. Sierlijke broche gemaakt met krullen met hangend aan de broche een dop van een odeurflesje, gemaakt als klein snuifdoosje. ca. 6.4 gr. Grootte 65...

Gouden harthanger briljant
Startprijs 175 EUR

Hanger, GG, 585/000 in de vorm van een hart met briljanten. De harthanger is voorzien van 5 lijnen . de vlakjes zijn met briljantjes bezet. Totaal ca 0.15 crt.. ø 11x11 mm. Nieuw

Gouden ring met briljant
Startprijs 140 EUR

Gouden ring, RG-WG-GG, 585/000, met briljant. Drie ringen, één witgoud, één roodgoud en één geelgoud, in elkaar gemaakt. De witgouden band is voor de helft bezet met 16 kleine briljanten. Breedte ring...

Schildbroche onyx GG/zilv.
Startprijs 70 EUR

Schildbroche GG, 585/000 met zilver voorzien van onyx. Sierlijke schildbroche met getrembleerde rand en bloemmotief aan de bovenzijde met in het midden een ovaal geslepen onyx met kleine GG bloem. 32x...

Gouden broche met diamanten
Resultaat: 100 EUR

Mooie ovale broche GG, 585/000 met diamant. Fraai bewerkte ovale broche, vermoedelijk Engels, gekeurd 625, 15, Birmingham, met diamanten en getorste rand. Voorzien van kanonsluiting. Grootte 50x17 mm....

Gouden Wapenring
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, GG 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Fraaie heren zegelring, massief uitgevoerd, met achthoekige blauwlagensteen, 12x15 mm, gegraveerd met wapen. ca. 9.8 gr. ø 57

Gouden hanger met bloedkoraal en parels
Resultaat: 1.800 EUR

Zeer bijzondere kapitale hanger, GG 750/000, met grote bloedkoralen en parels. Grote hanger in de vorm van een kroon met 5 grote ovale bloedkoralen, 4x ø 19x11mm en 1x ø 14x9 mm, 8 kleinere ronde bloe...

Parelcollier met bloedkoraal en hanghorloge
Startprijs 600 EUR

Kapitaal parelcollier met bloedkoralen met GG 585/000 hanghorloge. Lang collier met 2 parels, ø 11, en 1 bloedkoraal, ø 7x6.5 mm, om en om met in het midden een hartvormig gouden hanghorloge, mechanis...

Witgouden ring, solitair
Startprijs 70 EUR

Witgouden ring, 585/000, met zirconia. Solitairring met strakke band en een klassiekchaton met zirconia, ø 5 mm. ø 59 ca. 1.6 gr.

Witgouden ring met amethist
Startprijs 90 EUR

Witgouden solitairring, 585/000 met amethist. Strakke bolle ring met 4 poot chaton met daarin een gefacetteerde amethist, ø 4 mm. ø 51 ca. 2.05 gr.

Grote Witgouden ring, rozet
Startprijs 150 EUR

Grote ring WG, 585/000, met rozet. Opengewerkte rozet bezet met kleine diamantjes. ø kop van de ring 18 mm. ø 54. ca. 5.3 gr.

Hanger Bolsewiek diamant
Startprijs 1.750 EUR

Bijzondere fraaie hanger, 585/000, met bolsjewiek diamanten. Prachtige hanger in stervorm, volledig bezet met diamanten. Engeland 19e eeuw. ø 28 mm. ca11,1 gr. Voorzien van keuringsbewijs en taxatier...

Lot diverse gouden sieraden
Resultaat: 120 EUR

Lot met diverse GG 585/000 sieraden bestaande uit o.a. een klein ringetje, 4 religieuze hangers en een broche met zirconia. Totaal ca. 8.4 gr.

Zilveren broodschaal
Startprijs 350 EUR

Hollands zilveren broodmand, 835/000. Fraai opengewerkte mand versierd met parelrand aan de rand en op de onderzijde. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer N.V., Voorschoten, JL.: O, 1949.
34x24x16cm...

Zilveren olielamp
Resultaat: 1.900 EUR

Grote imposante zilveren olielamp, Engels, zeer rijkelijk versierd met guirlandes, strikken en bladeren, voorzien van een rand ebbenhout op drie mooie klauwpoten, 27ø cm hoogte 55cm. Mt; Carrington &c...

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 110 EUR

Kristallen beschuitbus rijkelijk versierd met ruitslijpsel, op schotel met zilveren knop met parelrand(gerestaureerd)835/000 ø17x27 enkele chips

Zilveren bestek
Resultaat: 450 EUR

Zilveren bestek bestaande uit 11 vorken en 12 lepels met fraaie rond bewerkte stelen. Nagestempeld met het keur van Heubert Alkers, Amsterdam. Ca. 1550 gr.

Parfumflacon met gouden dop
Resultaat: 100 EUR

Bijzondere antieke parfumflacon met gouden, 585/000, dop. Bijzondere flacon, groot model met ovaal en peervormig slijpsel, voorzien van grote gouden dop geschulpte rand. 11x5x3 cm. Cond.:G

Zilveren tafelbel
Startprijs 110 EUR

Zilveren tafelbel 835/000, Hollands, met geschulpte rand en biedermeijer bewerking en metalen binnenbel met houten handvat, Mt:Johannes Mattheus van Kempen, 1874-1875 ø10x11cm

Zilveren doos, voorstellingen
Resultaat: 170 EUR

Antieke zilveren doos, 925/000, Engels. Een fraai bewerkte vierkante doos met aan de zijkanten diverse voorstellingen en aan de bovenzijde versierd met dansende engelen. Op vier floraal bewerkte pootj...

Zilveren doos, groene steen
Resultaat: 180 EUR

Zeer sierlijke gedreven zilveren doos, 800/000, Jugendstil. Vierkant model met afgeronde hoeken en fraaie symetrische organische bewerkingen op vier elegante pootjes. De deksle is voorzien van een sch...

Zilveren figuur
Startprijs 750 EUR

Zilveren nijlpaard, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Liggend nijlpaard met robijnen in de ogen. 20e eeuw. 8x5x3cm ca 60 gr. Gestempeld I.P. Cond G

Zilveren schaal, blauwe binnenbak
Startprijs 280 EUR

Zeer fraaie zilveren schaal, 835/000, met blauwe glazen binnenbak. Hollands. Fraai ajour floraal bewerkte zilveren bak met 4 schilden met buitentaferelen met figuren. De bak staat op bewerkte krulpote...