Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten Madonna
Resultaat: 1.500 EUR

Houten Madonna, bijgewerkt, hoofd is weg, voorzien van latere hoofden van gips 90cm Cond:M

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 1.300 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 68cm. Cond.: G

2 Bronzen beelden, Coustou
Resultaat: 1.146 EUR

Twee antieke monumentale grote bronzen figuren 19e eeuws, naar het origineel van Guillaume Coustou, met prachtige patina. in goede staat. 59x50x24cm

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 950 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G

2 Antieke lansdragers
Resultaat: 900 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Historisme lansdragers omstreeks 1880, in 17e eeuwse klederdracht, van compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, in goede staat, Larence en Lancaster door Poitevin. 83x84cm...

Kunstobject Jliev
Resultaat: 850 EUR

Tschandar Jliev 1950 Bulgarije, Grote bronzen sculptuur, getiteld de Haan(met originele aankoopfactuur Fl 5,500,00 met marmeren sokkel. 84x46x44cm Cond:G

Beeld. C. Willemsen
Resultaat: 800 EUR

Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak.Het groter beeld staat in het volkspark te Enschede. 49x34x34 Cond:G

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 650 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 2 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met 3 kinderen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 43cm. Cond.: G

Bronzen beeld naar Remington
Resultaat: 450 EUR

Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.

Borstbeeld
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke Franse albasten buste van een jonge dame met rozen in het haar, omstreeks 1900 gesigneerd Julien 49x38x22cm Cond:G

Bronzen beeld, Arabier te paard
Resultaat: 425 EUR

Groot bronzen beeld, een arabier te paard naar 19e eeuws voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x45x21cm.

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 415 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 3 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse man met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 44,5cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 400 EUR

Bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een zittende Keniaanse vrouw met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet 29x30x18cm. Cond.: G

2 Grote samac beelden
Resultaat: 400 EUR

Twee grote antieke Franse beelden, getiteld L'angelus, door Waagen gesigneerd, omstreeks 1880 in zeer goede staat(compositiemetaal bronskleurig gepatineerd) 72-74cm Cond:Z/G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke bronzen figuren met ivoren hoofdjes en zwart maremeren voet, omstreeks 1900 voorstellende boeren vrouwen met klompen 16,5x17cm Cond:G

Bronzen leeuw
Resultaat: 325 EUR

Antieke bronzen leeuw op stenen voet, gesigneerd Audrey omstreeks 1900 in goede staat (James Audrey) 30x52x18cm

Groot beeld, Madrassi
Resultaat: 325 EUR

Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm

Bronzen figuur, hoofd met voet
Resultaat: 300 EUR

Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G

Terracotta beeldengroep, naar Goldschieder
Resultaat: 300 EUR

Grote oude terracotta beeldengroep, gesigneerd Goldscheider Wien, omstreeks 1900 (beschadigingen en restaurties) 41x37x29cm

Groot bronzen beeld
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote oude bronsgegoten figuur 20e eeuw, voorstellende een koe en een stier bij een hek, in goede staat 80x30x39cm

Bronzen beeld, jongen op paard
Resultaat: 275 EUR

Bronzen figuur 19e eeuws, jongeman met koren te paard, in goede staat 30x21x14cm

Bronzen Art Deco kat
Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zittende kat in Art Deco stijl op marmeren voet, gesigneer: Francois Ponpon, 45cm Cond:G

2 Beelden, schermers
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke compositiemetalen degen schermers omstreeks 1900. H. 61cm Cond:G

Bronzen grote boedha
Resultaat: 200 EUR

Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 49x38x20cm Cond:G