Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3
Resultaat: 7.500 EUR

Grote originele Ton Schulten, ootmarsum 1938, coulissen landschap Twente, originele omlijsting, uit particuliere inbreng, acryl op linnen 180x100 Cond:G

Perzisch aquarel
Resultaat: 2.000 EUR

Gesigneerd Perzisch aquarel omstreeks 1900 voorstellende een vaas met lange hals en hoofd, aquarel op papier 47x25cm

Schilderij, Willy Martens
Resultaat: 1.900 EUR

Willy Martens, Semarang 1856 Den Haag 1927 (groot werk) boerin bij waterput en spelende kinderen, olieverf op linnen 85x125cm Cond:G

Schilderij, Max Carlier
Resultaat: 1.850 EUR

Max Albert Carlier 1872-1938 Belgische school, prachtig hoogwaardig stilleven met bloemen en fruit op consoletafel, in originele ovale lijst, olieverf op paneel 77x60cm Cond:G

M. de Jongere
Resultaat: 1.400 EUR

Marinus de Jongere 19-12-1978, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen (verso etiket, kunsthandel gebroeders Koch) 120x70cm Cond:G

Schilderij, gesign. M.A. Koekoek
Resultaat: 1.300 EUR

Gesigneerd M.A Koekoek, 19e eeuws(niet toegeschreven) romantisch landschap met figuren en vee aan een rivier(oudere bedoeking) mooie empire lijst, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G

Schilderij, A.J. Lamme
Resultaat: 1.100 EUR

Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G

Schilderij Carl Bille
Resultaat: 900 EUR

Carl Bille 1880. (1815 - 1898 Denemarken) tweemaster op volle zee, olieverf op linnen, 64x43cm Cond:G

Strandgezicht, van Noort
Resultaat: 900 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren op het strand, olieverf op linnen 60x80cm cond:G

E.L. Berthon
Resultaat: 875 EUR

E.L. Berthon 1845, olieverf op linnen, dame met hoofddoek 49x60cm. Cond.: G

Gobell, aquarel winter
Resultaat: 800 EUR

G.H. Gobell Raalte 1786-Deventer 1833, prachtig wintergezicht met ijspret, met klooster en vele figuren, aquarel op papier, 30x21cm Cond:G

J. Mankes houtsnede, koe melken
Resultaat: 800 EUR

Jan Mankes 1889-1920, melkende boerin, houtsnede op papier 20x15cm Cond:G

Schilderij Husner
Resultaat: 750 EUR

Paul Husner, Zwitserland, Basel 1942(zeldzaam europees werk) Frans stadsgezicht met gracht, olieverf op linnen 80x95cm Cond:G

Jan te Wierik
Resultaat: 725 EUR

Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G

Schilderij, mensen aan de kade
Resultaat: 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, mogelijk Russische school, stadsgezicht vismarkt, 71x90cm olieverf op linnen Cond:G

G. Altman, landschap met koeien
Resultaat: 600 EUR

Gerard Altmann 1877-1940 polderlandschap met knotwilgen en koeien olieverf op linnen 60x40 Cond:G

Bloemstilleven, Evert Moll
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll 1878-1955, schaal met bloemstuk, olieverf op linnen 40x60 Cond:G

Schilderij, kopie oude meester
Resultaat: 475 EUR

A.Boschi Copia Firenze 1892, Italiaanse school(houtgestoken vergulde lijst) Achille Boschi 1852-1930, Madonna met kind, verso: A.Boschi's pictures gallery 15 Borgognisanti Florence. olieverf op linnen...

Bobrov (Russische School)
Resultaat: 450 EUR

Kyrillisch gesigneerd ca. 1920, Viktor Alexejenitsch Bobov ( 1842 - 1918), aquarel op papier, meisjesportret 39x29cm. Cond.: G

Ton Schulten, groot
Resultaat: 450 EUR

Ton Schulten nr81/180 1938 Ootmarsum, titel: Op weg 2000 (handgesigneerd) zeefdruk op papier 85x90cm Cond:G

Schilderij E. Ligtelijn
Resultaat: 450 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 450 EUR

Isodore Opsomer 1878-1967(toegeschreven aan Belgische school) stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Russische Ikoon 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Russische ikoon met Sint Nicolaas met tiara en diakenstool, geflankeerd door Jezus en Maria. Peterburgse school met randversieringen ca. 1900 met bladgoud, mooie verfijnde kwaliteit, minimale lakschad...

3 Japanse kunstwerken
Resultaat: 425 EUR

Drie Japanse gesigneerde houtsnedes, door Toshi Yoshida 1911-1995 Plum tree of the friendly garden, pine tree of the friendly garden, bamboo of the friendly garden. houtsnedes op papier 52x27cm Cond:G