Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek ivoren boedha
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese ivoren boedha ca. 1900 in goede staat 7,5cm.

Antieke ivoren geluksbol
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbol op voet (2 stukjes voet eraf), 5 bewerkte bollen in 1 (drakendecor) 15,5cm. Cond.: G

2 Ivoren geisha's
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke ivoren Geisha's, en of Japan omstreeks 1900 in goede staat, 18-20cm Cond:G

Bewerkte tand
Resultaat: 120 EUR

Antieke Chinees ivoren snijwerk op houten basis met figuren voorstelling omstreeks 1900(twee armen matig gerestaureerd)11,5x25x4cm Cond:R/G

Antiek ivoren netsuke
Resultaat: 110 EUR

Gesigneerde antieke Chinese of Japanse ivoren netsuke, voorstellende 4 Chinese figuren met gieter en schildpad, gesigneerd en in goede staat 4x4øcm

2 Erotische benen snuffbottles
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw, in goede staat 8cm Cond:G

Ivoren figuur
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Chinese figuur omstreeks 1900 voorstellende een chinese oude man met wandelstok 18cm Cond:G

Ivoren krokodil met olifanten
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke ivoren bewerkte slagtanden, 1 krokodil eet man, en 6 olifanten achter elkaar, in goede staat 38x44cm CondG

Antiek ivoren netsuke
Resultaat: 100 EUR

Antieke ivoren netsuke, China of Japan, gesigneerd, voorstellende twee Chinese jongeren spelende met voorradzak 3x4x2cm cond:G

3 Ivoren bekers
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke ivoren vazen met afrikaanse dierendecors(minimale chip) 19-27cm Cond:G

Antiek ivoren "Magic bol"
Resultaat: 85 EUR

Antieke ivoren magic bol op piedestal, handgesneden drakendecor, diverse opengewerkte bollen in een 13x5øcm Cond:G

Ivoren hoofd Egypte
Resultaat: 80 EUR

Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G

Antiek ivoren netsuke
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese of Japanse gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een Chinese man met plunjezak(gat in de zak) Cond:R/G

7 Delen ivoor/been/lak
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen antiek ivoor, lakwerk snuffbottle, dekseldoosjes, beeldje, meetlint, langwerpige delen, 5-9cm (beschadigingen) Cond;R

Ivoren Ganesha
Resultaat: 80 EUR

Antieke ivoren Oosterse Ganesha in olifantvorm op houten sokkel 10,5cm. Cond.: G

Houtsnijwerk met been
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G

Ivoren figuur liggend
Resultaat: 70 EUR

Negentiende eeuwse antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, voorstellende een liggende man met bewerkte kledingstijl, 9cm Cond:G

Ivoren figuur
Resultaat: 65 EUR

Antieke Chinese ivoren figuur, ivoor 18e19e eeuws, voorstellende een Chinese oude man 6,5,5x5 Cond:G

Ivoren meisjeshoofd + hoofd met tooi
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek ivoor, buste met hoofdtooi, meisjeshoofd met muts 10cm Cond:G

Ivoren vogel en man
Resultaat: 50 EUR

Twee delen ivoor, vogel en man met hoofdbedekking en trommel 26-30cm Cond:G

Ivoren krokodil + hoofd op paal
Resultaat: 50 EUR

Antieke ivoren krokodil op maladief basis, en een hoofd op balk, in goede staat 16,5-20cm

2 Ivoren olifanten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke ivoren olifanten in goede staat 6-11cm Cond:G

4 Ivoren olifantjes
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke ivoren olifanten in goede staat 3,5-5,5cm Cond:G

Netsuke
Resultaat: 45 EUR

Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G