Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Koppel pistolen
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke bronzen koppel voorlader pistolen, 18e eeuw gemerkt London D.Egg met koperdraad inleg in kolf , beide in goede staat (1 trekkermechanisme defect) 27,5cm Cond:G

Spiegel + Perzische map
Resultaat: 1.100 EUR

Perzische spiegel 18e-19e eeuws , uitklapbaar met gouddecor, bronzen beslag en floraal decor, lederen vergulde schrijfetui met Perzische tekst en floraal decor(bladgoud 19e eeuw) 18-21cm Cond:R/G

Bronzen ceremonie staf-standaard (groot)
Resultaat: 1.000 EUR

Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.

Harnas
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame antiek ijzeren miniatuurharnas, 18e eeuws of ouder met gravering op standaard in goede originele staat, 90cm

Voorlader, 19e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Groot 19e eeuws voorlader geweer met precisievizier (infanterie) in goede originele staat. Genummerd en met originele patina 144cm.

Grote messing samovaar
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote antieke Russische messing samovaar, 1880 met twee kranen, voorkant gegraveerd met vazen en Russische teksten(1 handvat incompleet) 100x43ø Cond:G

Historisme console + dekselpot
Resultaat: 600 EUR

Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...

Lamp, Amsterdamse School
Resultaat: 550 EUR

Antieke Amsterdamse school, hanglamp omstreeks 1910 met originele gebrandschilderde glazen kappen 52xø60 Cond:G

Gesigneerd jachtgeweer
Resultaat: 525 EUR

Negentiende eeuws gesigneerd penvuur geweer met damast loop, noten kolf gesigneerd: Crumiere Longueville Bernard Canonnier (mooie kwaliteit) Cond:G

Bronzen gespan
Resultaat: 500 EUR

Bronzen gespan met twee trekdieren, Luristan, 1200-900 BC, in redelijke staat 8,5x3,5x4cm.

Staande lamp met plantenbak
Resultaat: 450 EUR

Grote oude messing staande lamp met bloemenbak 20e eeuw in historisme stijl. 197x41cm Cond:G

2 Antieke kerk-kandelaars
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G

Oosterse zonnewijzer + kompas
Resultaat: 440 EUR

Oude Perzische messing zonnewijzer met kompas en sterrenbeelden, 20e eeuw, 2x10,5ø Cond:G

Viool
Resultaat: 425 EUR

Oude vooroorlogse viool met strijkstok, moet nieuw besnaard worden, Cond:R/G 59x73cm

Donderbus, 18e-19e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse donderbus, voorlader met damast loop en sterintarsia in kolf, onduidelijk gemerkt en gedateerd 1806, in goede originele staat 69cm

Bijbel op standaard, 17e eeuw
Resultaat: 380 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse Lutherse bijbel op 19e eeuwse bijbelstandaard met klauwpoten, 9x26x38cm

Statenbijbel
Resultaat: 375 EUR

Hollandse statenbijbel 17e eeuws, door de boekwinkel van Joost Hartgers, op de blommart bij 't weeshuis 1653, met originele lederen band, messing beslag en sluitingen 10x22x35cm Cond:R/G

2x Grote kandelaar
Resultaat: 325 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse getorste messing kaarskandelaren uit engeland 129cm Cond:G

Antieke bijbel
Resultaat: 300 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse bijbel, door Hieronymus Sweerts 1687, deze bijbel is in ongerestaureerde staat, met originele lederen band, 3 delen bronzen hoekornamenten missen(veel gebruikerssporen) 41...

2 Perzische geweren
Resultaat: 300 EUR

Twee oude/antieke Perzische geweren: 1x geheel houten kolf(decowapen 20e eeuw) en 1x 19e eeuws geweer, geheel gegraveerd en in goede originele staat 116-127cm.

Muntengewichtdoosje
Resultaat: 275 EUR

Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G

4 Snuifflesjes, roodlak
Resultaat: 275 EUR

Vier oude rode lakwerk snuffbottles met diverse decors 7-8cm Cond:G

Bronzen Art Nouveau lamp
Resultaat: 275 EUR

Antieke bronzen art Nouveau plafondlamp met matglazen kappen 9 lichts, omstreeks 1900 77x50øcm Cond:G

Antieke bronzen kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Zeventiende eeuwse bronzen kandelaar met lekkraag 27x13ø Cond:R/G