afgesloten

26. Oktoberveiling 2015

afgesloten | Veiling

16.10.2015 – 17.10.2015

1483 Resultaten
3
1008
3

7.500 EUR

Chinese tegel, landschapsdecor
6040

6.000 EUR

Grote porseleinen vaas
6465
Grote porseleinen vaas

6.000 EUR

Engelse bracketklok, 6 bellen
3505
Engelse bracketklok, 6 bellen

4.350 EUR

Grote vaas
6467
Grote vaas

4.000 EUR

Groot bloedkoralen collier
5
Groot bloedkoralen collier

3.300 EUR

Zilveren dienblad
20
Zilveren dienblad

3.300 EUR

Engelse tafelklok, 8 bellen
3504
Engelse tafelklok, 8 bellen

2.900 EUR

Gouden collier met bloedkoraalhanger
8

2.800 EUR

Wortelnoten kabinet
4038
Wortelnoten kabinet

2.500 EUR

Duitse mahoniehouten secretaire 1820
4001

2.250 EUR

Perzisch aquarel
1213
Perzisch aquarel

2.000 EUR

Boulle console klok
3531
Boulle console klok

2.000 EUR

Frans servies, J. Petie
6000
Frans servies, J. Petie

2.000 EUR

Zilveren olielamp
40
Zilveren olielamp

1.900 EUR

Schilderij, Willy Martens
1017
Schilderij, Willy Martens

1.900 EUR

Schilderij, Max Carlier
1015
Schilderij, Max Carlier

1.850 EUR

Schildpad klok met console en brons
3500

1.850 EUR

Gouden hanger met bloedkoraal en parels
32

1.800 EUR

2 Albums met ca. 5,25 KG zilveren munten
2728

1.800 EUR

Betaaltafel, 18e eeuw
4017
Betaaltafel, 18e eeuw

1.700 EUR

Koppel pistolen
2129
Koppel pistolen

1.600 EUR

Tafelklok, apart uurwerk
3624
Tafelklok, apart uurwerk

1.500 EUR

Eiken schrijftafel 1890 met figuren
4007

1.500 EUR