Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Woordenboek FR-IT
Startprijs 10 EUR

Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R

4 Porseleinen figuren
Startprijs 10 EUR

4 Porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R

Lot diverse sieraden
Startprijs 15 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.

Esprit horloge
Startprijs 15 EUR

Esprit horloge, ovaal model met stalen band en zirconia's. mist een steentje .nieuw

2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G

3 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Drie 18e eeuwse gravures betreffende veldslagen Friedrich de 2e (vlekken en beschadigingen) Lud.Wolf inventet, ringek sculp, peske sculp 29x22cm Cond:M

Schilderij, Marweffe
Startprijs 15 EUR

Ernest Marweffe, 1866-1913, moeder met kind (verkleurd) ets op papier. Cond: R\G

Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 15 EUR

Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G

Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 15 EUR

Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G

Oosters aquarel
Startprijs 15 EUR

Japanse school, Kobayashe 1884-1949, oosterse landschappen, aquarel op papier, 45x30 cond:G

Ets 18e eeuw, Rugendas
Startprijs 15 EUR

Ets 18e eeuws G.P.Rugendas pinx Christiana Rugendas Sculp et excud Aug. vindel, reiziger te paard, ets op papier 14,5x13cm Cond:R/G

2 Antieke gravures
Startprijs 15 EUR

Twee antieke gravures 18e eeuw, een petite marine A.V.D Velde pinx, gegraveerd door J.P.le Bas (1707-1783)(beschadigd) en een Vue des environs de hefsingque, naar een schilderij van J.Pillement, gegra...

Beddepan
Startprijs 15 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan met gravering in goede staat 110cm.

Radio
Startprijs 15 EUR

Oude Duitse draagbare radio 60er jaren, Blaupunkt derby (topje antenne weg, en stukje gril eruit) 20x26x10cm Cond:R/G

Wandarmatuur
Startprijs 15 EUR

Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.

Wandlamp + thermometer
Startprijs 15 EUR

Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G

Muntenset
Startprijs 15 EUR

Oude Russische muntenset, 1 Kopecka tot 1 Roebel 1989 (Moscow mint) in goede staat

9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G

2 Delen Fanyence
Startprijs 15 EUR

Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en lichte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G

2 Kleine vazen
Startprijs 15 EUR

Twee oude Japanse vazen keramiek met craquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G

2 Keramieken vazen
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

Servies
Startprijs 15 EUR

Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...

Lot zilveren zodiacs
Startprijs 20 EUR

Lot met 8 zilveren, 925/000, zodiac hangers in verschillende modellen met o.a. stier, steenbok. ca. 14.3 gr. Nieuw