Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, 16e-17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G

M. de Jongere
Resultaat: 1.400 EUR

Marinus de Jongere 19-12-1978, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen (verso etiket, kunsthandel gebroeders Koch) 120x70cm Cond:G

Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 7.000 EUR

Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.

Schilderij Jan Cremer
Startprijs 2.500 EUR

Jan Cremer, Enschede 1940 abstracte compositie, olieverf op linnen 100x100 Cond:G

Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 4.000 EUR

Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig landschap met watermolen, figuren en panorama, mooie kwaliteit, in zeer goede staat, olieverf op paneel. 68x50cm Cond:G

Schilderij Carl Bille
Resultaat: 900 EUR

Carl Bille 1880. (1815 - 1898 Denemarken) tweemaster op volle zee, olieverf op linnen, 64x43cm Cond:G

Schilderij, A. Torres Fuster
Startprijs 850 EUR

A.Torres Fuster 1874-1945 Spaanse school, Spaanse gitariste 63x80cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, A.J. Lamme
Resultaat: 1.100 EUR

Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G

3
Resultaat: 7.500 EUR

Grote originele Ton Schulten, ootmarsum 1938, coulissen landschap Twente, originele omlijsting, uit particuliere inbreng, acryl op linnen 180x100 Cond:G

Schilderij Mozart Rottman, dame
Startprijs 500 EUR

Mozart Rottman 1874-1958, zigeunervrouw, olieverf op paneel, lichte craquele vorming, 35x25cm Cond:G

Schilderij Derk Wiggers
Startprijs 750 EUR

Derk Wiggers 1866-1933 landschap met boerderij, olieverf op linnen 96x65cm Cond:G

Ikoon, Kazanskaja
Startprijs 2.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Moeder Gods van Kazan met dubbele kovcek (rand), 18e eeuw. Russisch. 35,5x30,5x3cm.

Lithografie, Ton Schulten
Resultaat: 200 EUR

Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G

Lithografie, Ton Schulten
Startprijs 300 EUR

Ton Schulten nr 35/200. 1938 Ootmarsum, voorjaar 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G

Lithografie, Ton Schulten
Resultaat: 300 EUR

Ton Schulten nr 17/200. 1938 Ootmarsum, winter 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G

Schilderij, Max Carlier
Resultaat: 1.850 EUR

Max Albert Carlier 1872-1938 Belgische school, prachtig hoogwaardig stilleven met bloemen en fruit op consoletafel, in originele ovale lijst, olieverf op paneel 77x60cm Cond:G

Schilderij Stutterheim, kalfje bij boom
Startprijs 200 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, kalf bij boom aan het water, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G

Schilderij, Willy Martens
Resultaat: 1.900 EUR

Willy Martens, Semarang 1856 Den Haag 1927 (groot werk) boerin bij waterput en spelende kinderen, olieverf op linnen 85x125cm Cond:G

Schilderij, W. van Nieuwenhoven
Startprijs 500 EUR

Willem van Nieuwenhoven 1874-1973 Alchemist, olieverf op linnen 30x40 Cond:G

Gobell, aquarel winter
Resultaat: 800 EUR

G.H. Gobell Raalte 1786-Deventer 1833, prachtig wintergezicht met ijspret, met klooster en vele figuren, aquarel op papier, 30x21cm Cond:G

Schilderij Husner
Resultaat: 750 EUR

Paul Husner, Zwitserland, Basel 1942(zeldzaam europees werk) Frans stadsgezicht met gracht, olieverf op linnen 80x95cm Cond:G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 750 EUR

Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G

Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuwse achterglasschildering (Duitsland) met bol glas en bladgouden lijst, landschap. 50x57cm Cond:G

Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuwse Duitse achterglasschildering, met bergen, dorp en figuren, m et bol glas en bladgouden lijst. 50x57cm Cond:G