Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren Geisha
Startprijs 700 EUR

Grote antiekie ivoren Geisha met lotusbloem omstreeks 1900, in goede staat 34cm Cond:G

Ivoren uitgewerkte tand, Oriëntaals
Startprijs 1.500 EUR

Zeer grote antieke ivoren beeld, Oosters met figurendecor, staande op een met Ivoor ingelegde houten sokkel(minimale beschadiging mogelijk)61cm Cond:G

Antiek ivoren pauwenschip
Startprijs 350 EUR

Antiek Oosters en keizerlijk pauwenschip met acht figuren, fijn gesneden, een roeispaan mist en een vaandel kapot verder in goede staat, 21cm Cond:G

Ivoren krokodil met olifanten
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke ivoren bewerkte slagtanden, 1 krokodil eet man, en 6 olifanten achter elkaar, in goede staat 38x44cm CondG

Antiek ivoren boedha
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese ivoren boedha ca. 1900 in goede staat 7,5cm.

2 Ivoren geisha's
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke ivoren Geisha's, en of Japan omstreeks 1900 in goede staat, 18-20cm Cond:G

Antieke ivoren geluksbol
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbol op voet (2 stukjes voet eraf), 5 bewerkte bollen in 1 (drakendecor) 15,5cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Startprijs 150 EUR

Antieke ivoren Netsuke, gesigneerd, voorstellende een oude Chinese man met wandelstok en kind op de schouder 6cm Cond:G

Antiek ivoren beeldje, Foo-Hond
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese ivoren tempelhond ca. 1900 in goede staat 8cm.

Ivoren staande man
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese ivoren visser met karper, omstreeks 1900, in goede staat 17cm

5 Delen ivoor/been
Startprijs 100 EUR

Vijf delen antiek ivoor en been: 3x figuren (1x hoofd weg), 1x kleine tempelhond, 1x briefopener, 2-8cm. Cond.: R-G

Ivoren hoofd Egypte
Resultaat: 80 EUR

Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G

Antieke ivoren uitgewerkte tand
Startprijs 150 EUR

Grote antieke ivoren slagtand met olifanten en krokodillen voorstellingen (top gerepareerd), 65cm. Cond.: R-G

8 Miniatuur ivoren dieren
Startprijs 120 EUR

Acht antieke ivoren miniaturen bestaande uit: 6 olifanten, leeuw en hertsoort (gewei mist stukjes) 1,5-3cm. Cond.: R-G

Ivoren netsuke, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese ivoren netsuke in Boedha vorm (gesigneerd) 3,5cm Cond:G

Antiek ivoren netsuke
Resultaat: 110 EUR

Gesigneerde antieke Chinese of Japanse ivoren netsuke, voorstellende 4 Chinese figuren met gieter en schildpad, gesigneerd en in goede staat 4x4øcm

Netsuke bol, zeemeerminnen
Startprijs 90 EUR

Oosterse been gesneden netsuke, voorstellende diverse verstrengelde zeemeerminnen, 20e eeuw 4øcm Cond:G

Ivoren meisjeshoofd + hoofd met tooi
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek ivoor, buste met hoofdtooi, meisjeshoofd met muts 10cm Cond:G

Ivoren vogel en man
Resultaat: 50 EUR

Twee delen ivoor, vogel en man met hoofdbedekking en trommel 26-30cm Cond:G

Ivoren krokodil + hoofd op paal
Resultaat: 50 EUR

Antieke ivoren krokodil op maladief basis, en een hoofd op balk, in goede staat 16,5-20cm

3 Kleine netsuke's
Startprijs 120 EUR

Drie oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, ratten, man met hoed en laars, en man met karper Cond:G

Antiek ivoren toren
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese ivoren pagode toren met bellen, omstreeks 1900, beschadigingen 20,3cm Cond:R

Ivoren beeldje
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm

Benen scheepsdoos met afbeelding
Startprijs 80 EUR

Oude benen dekseldoos met gegraveerd havendecor en floraal decor, 20e eeuw in goede staat 3x11x6,5cm Cond:G