Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schildpad klok met console en brons
Resultaat: 1.850 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle console klok met vuurverguld brons sierwerk, mooie vergulde bronzen wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger. console 27cm kl...

Engelse staande klok
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met achtdaags uurwerk en centrale secondenwijzer, origineel mooi beschilderde wijzerplaat,gesigneerd: J-Ward Hermsle, in goede staat ...

Eikenhouten staande klok, orgelstaven
Resultaat: 1.350 EUR

Zeldzame Duitse L.F.S Westminster staande klok met klankbuizen(orgelpijpen) omstreeks 1920(eiken kast) kwartierslag op 5 lange klankbuizen Lorenz Furtwangler uns Söhne, in zeer goede originele werkend...

Engelse klok
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten koekoeksklok met snek, gesigneerd Camerer, Kuss en co, New Oxford. in goede originele staat 48x37x18cm Cond:G

Engelse tafelklok, 8 bellen
Resultaat: 2.900 EUR

Negentiende eeuwse Engelse Bracket klok met 8 bellen, kwartieslag, twee melodien(Westminster) met silent functie, originele zwarte kast met bronzen versieringen, in zeer goede werkende originele staa...

Engelse bracketklok, 6 bellen
Resultaat: 4.350 EUR

Engelse 18e eeuwse Carrillion tafelklok (Bracket klok) met gegraveerd bronzen uurwerk (origineel spillegang). Carrillion op 6 bellen en slagwerk op grote bel. Kwartierslag en datumaanduiding, zwarte o...

Franse reiswekker met slagwerk
Startprijs 1.250 EUR

Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...

Engelse tafelklok met snek
Startprijs 800 EUR

Antieke Winterhalter en Hofmeier Bracket klok met kwartieslag en Westminsterslag, op 5 gongstaven, omstreeks 1900, met snek, 41x30x21 Cond:G

Klokkenstel, Louis Seize stijl
Startprijs 750 EUR

Prachtige antieke Louis seize stijl Carrera marmeren pendulestel, omstreeks 1870 met vergulde bronzen ornamenturen en bisquit porseleinen plaquettes (kandelaar stukje af) acht daags uurwerk met halfuu...

Tafelklok, groot uurwerk
Startprijs 350 EUR

Grote 18e eeuwse Franse pendule met eikenhouten kast en 18e eeuws uurwerk, kwartierslag en wekkerfunctie(slagwerk defect/incompleet) 54x34x18cm Cond:R

Franse haancomtoise
Resultaat: 240 EUR

Franse Haancomtoise 18e eeuws met spillegang en peerslinger(minimale beschadigingen wijzerplaat) 39x24x15cm Cond:G

Capucine klok
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm

Friese staartklok
Resultaat: 300 EUR

Oude Friese staartklok met 19e eeuwse uurwerk met scheepjesmechaniek(kortstaart, kast eigen bouw) grote uurwerk niet getest(gewicht mist, geen beelden) 107cm Cond:R

Vergulde Empire pendule
Resultaat: 1.100 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule omstreeks 1820, in ongereinigde originele staat, 8 daags halfuurslag en touwtjesslinger. wijzerplaat gaaf 39cm Cond:G

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 400 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830 met goede vergulding(2 kleine deukjes, wijzerplaat beschadigd) verder in goede originele staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 38cm Cond:R/G

Capucine klok
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Franse messing cappuciner officiersklok omstreeks 1820 met slagwerk 2 hamers op bel, touwtjesslinger, wekker (achterdeurtje mist) slagwerk functioneert niet, verder in goede staat 26x11x7,5cm ...

Engelse reiswekker met slagwerk
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame grote Engelse bronzen reiswekker, met centrale secondewijzer met 2 hamers, prachtige kast, bewerkt met figuren, emaille wijzerplaat, 22x11,5x10cm Cond:G

Pendule met putti
Startprijs 750 EUR

Grote antieke vuurvergulde Franse pendule omstreeks 1850(2e periode) gebruneerde grote bronzen putti(goede vergulding) 8 daags uurwerk en halfuurslag (deurtje scharnier moet worden gerepareerd) 75cm C...

Franse reiswekker
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Franse reiswekker, J. Vassali Scarboro, afroepbaar slagwerk door drukknop, slagwerk hamer op spiraal 15x10x8,5cm Cond:G

Franse tafelklok
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse schildpad belijmde pendule met bronzen monturen, omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag (glaasje wijzerplaat mist) in goede originele staat 43cm Cond:G

Grote reiswekker
Startprijs 300 EUR

Grote antieke reiswekker, Frans, met emaille cijferblad omstreeks 1900 in goede staat 18,5x9,5x8cm

Staartklok met mechaniek
Resultaat: 160 EUR

Antieke vurenhouten Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk en scheepjesmechaniek (geen deurtje voor). Huwelijk van uurwerk en (beschilderde) kast 146cm. Cond.: R

Kleine Friese stoelklok
Resultaat: 120 EUR

Kleine Friese stoelklok omstreeks 1880(zonder gewichten en slinger) 38cm Cond:R

Frans klokkenstel
Resultaat: 550 EUR

Zeer groot antiek Frans klokkenstel 90cm, omstreeks 1890, Onyx met compositiemetalen figuren Par Ferville Suan, (stukjes albast gelijmd,vingers af) prachtige 5 lichts kandelaren met figuren, 8 daags u...