25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Polyfoon met onderkast 4004
Polyfoon met onderkast

5.500 EUR

Staande klok met mechaniek 3509
Staande klok met mechaniek

3.750 EUR

Russisch brons, paarden 5003
Russisch brons, paarden

2.500 EUR

Penselenvaas 6239
Penselenvaas

2.000 EUR

Pendule, negeroïde man 3500
Pendule, negeroïde man

1.900 EUR

H.P. Koekkoek 1009
H.P. Koekkoek

1.800 EUR

Chinees beeld 6026
Chinees beeld

1.700 EUR

Herman Brood 1018
Herman Brood

1.600 EUR

Kabinet 4002
Kabinet

1.600 EUR

Gesig. J. Krachkovsky 1001
Gesig. J. Krachkovsky

1.500 EUR

Bloedkoraal collier 3
Bloedkoraal collier

1.400 EUR

Grote ets, 17e-18e eeuw 1101
Grote ets, 17e-18e eeuw

1.400 EUR

Schippertje met scheepjes mechaniek 3503
Schippertje met scheepjes mechaniek

1.400 EUR

Mahonie barokkast 4011
Mahonie barokkast

1.400 EUR

Schilderij, D. Schulman 1017
Schilderij, D. Schulman

1.300 EUR

Chinees beeld 6027
Chinees beeld

1.300 EUR

Chinees beeld 6028
Chinees beeld

1.300 EUR

Schilderij 3 figuren 1008
Schilderij 3 figuren

1.250 EUR

Zilveren kovsch 191
Zilveren kovsch

1.200 EUR

Gothische kandelaar 2006
Gothische kandelaar

1.200 EUR

Lenzkirch klok 3505
Lenzkirch klok

1.200 EUR

Album gravures 1000
Album gravures

1.100 EUR

Boek, Salvador Dali 1037
Boek, Salvador Dali

1.100 EUR

Ring 26
Ring

950 EUR