Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H.P. Koekkoek
Resultaat: 1.800 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G

Herman Brood
Resultaat: 1.600 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G

Gesig. J. Krachkovsky
Resultaat: 1.500 EUR

Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm

Grote ets, 17e-18e eeuw
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame grote 17e-18e eeuwse ets (beschadigd) AA.LL.Societas Excudit Vienne et Aug. Vindel. Cum Gratia et Privileg SAC. Cees Majest. een stadsgezicht met ontelbare figuren, oriens, meridies, occidens...

Schilderij, D. Schulman
Resultaat: 1.300 EUR

David Schulman Hilversum 1881-1966 Laren, haven van Spakenburg, olieverf op linnen 41x41 Cond:G

Schilderij 3 figuren
Resultaat: 1.250 EUR

Petrus Theodorus van Wijngaerdt 1856 ( 1816 - 1893 Hollandse School, groot zeldzaam werk ), olieverf op linnen, interieur van adel met officier en zijn familie met familiewapen op stoel 68x80cm. Cond....

Album gravures
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuws antiquarisch verzamelalbum met 26 etsen(gravures) omstreeks 1790-1810 Hollandse scheepvaart te Amsterdam bij P.Ijver, J.Smit en zoon en F.W. Grebbe (m.Sallieth sculp 1749-1791) in r...

Boek, Salvador Dali
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

W. van Nieuwenhoven
Resultaat: 750 EUR

Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G

Nicolaas Bastert
Resultaat: 650 EUR

Nicolaas Syvert Bastert, Maarserveen 1854- Loenen a/d Vecht 1939, Huizen en ophaalbrug langs de Vecht, olieverf op linnen 56x81cm.

Schilderij, de Jongere
Resultaat: 625 EUR

M.de Jongere Amsterdam 1912-1978 Rotterdam, sleepboot te Rotterdam olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, 20e eeuw strandgezicht met figuren, Zandvoort, olieverf op linen 80x60cm Cond: G

Schilderij, 17e-18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuw landschap met waterval en geiten(twee oude restauraties, en gaatjes) olieverf op linnen Cond:R/G 77x61cm

Schilderij, J.G. van Luppen
Resultaat: 550 EUR

J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 550 EUR

Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht te Zandvoort 40x60cm. Cond.: G

Jan te Wierik, paneel
Resultaat: 500 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G

Schilderij, Bosboom
Resultaat: 500 EUR

J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G

Van Noort, bollenveld
Resultaat: 410 EUR

Van Noort 20e eeuw, bollenveld Heemstede, Holland met figuren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Bobeldijk
Resultaat: 400 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Aquarel, landschap
Resultaat: 390 EUR

Monogram mogelijk Marius Bauer, M.B of W.S. oosters landschap aquarel op papier 25x20 Cond: G

Ype Wenning
Resultaat: 350 EUR

Ype Wenning Leeuwarden 1897-Wassenaar 1959 verso, gezicht op Leidschendam met koeien, olieverf op linnen 41x31cm Cond:G

Schilderij, boten op meer
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930 Russiche school , olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G

Schilderij, van Trirum
Resultaat: 350 EUR

J.W. van Trirum interieur met spelende poezen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, L. de Jong
Resultaat: 350 EUR

L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G