Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Glas in lood
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse gebrandschilderde glas in lood vensters met florale decors (minimale beschadiging mogelijk) Cond:G 62x131cm

Orrefors vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote moderne kristallen Orrefors vaas in goede staat 22x13x10,5 Cond:G

Glazen bol
Resultaat: 80 EUR

Grote glazen waarzeggers bol op houten console, 20e eeuw in goede staat. 27x18ø Cond:G

Glazen vaas
Resultaat: 75 EUR

Grote oude gele kunstenaarsvaas, mondgeblazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 40,5cm.

6 Roemers + bonbonière
Resultaat: 70 EUR

Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonbonière 20e eeuw in goede staat 17-21cm.

Glazen Jugendstil vaas
Resultaat: 70 EUR

Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.

4 Antieke glazen
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G

Kristallen vaas, Copier
Resultaat: 60 EUR

Oude kristallen vaas van Copier Leerdam Holland. 20e eeuw in goede staat 14x10 ø cm

Tafelstuk, kristal
Resultaat: 55 EUR

Antiek olie en azijnstel met zoutstrooier en mosterdpot in houder (5 delig) kristal met plated houder. 23x14x14 Cond:G

2 Delen kristal
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek kristal, waaierkristallen karaf, en een gemberpot facetgeslepen waaier/stervorm 34x44Cond:G

13 Diverse roemers
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 13 diverse kristallen glazen roemers 20e eeuw 14-21cm. Cond.: G

21 Beschilderde glazen
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 21 beschilderde oude glazen (kristal en glas) o.a: 3x Boheems (hoofdzakelijk 1e helft 20e eeuw 8-16cm. Cond.: G

Divers Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Kavel met diverse delen Swarovski waaronder: 2 zwanen, ijsschots met 3 pinguins, 2 zeesterren, 2 oesters, 1 zeeslak, 2 delen ter gelegenheid van 25 jarig bestaan, 3 hangers aan koord en veel kleine b...

5 Vazen
Resultaat: 50 EUR

Vijf diverse oude kunstenaars vazen: 1x blauw-groene vaas, gesigneerd I.A. Rochere France, 1x oker-roze bolvaas (ongemerkt), 1x oranje-gele vaas (ongemerkt), 1x opaline vaas met gouddecor en 1x grote ...

Bowlpot
Resultaat: 45 EUR

Antieke bowlpot met sleef en onderschotel omstreeks 1900 gegraveerd met ranken en druif (Chip punt deksel) 35x22øcm Cond:G

41 Glazen met karaf
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 41 kristallen glazen en bijbehorende karaf ca. 1930 in goede staat

Groene vaas
Resultaat: 45 EUR

Antieke Jugendstil glazen vaas door Bendor met tweekleurig groen floraal decor in goede staat 26,5xø19cm.

Opaline kaststel
Resultaat: 40 EUR

Antiek 3-delig opaline glazen kaststel met florale beschildering ca. 1900 in goede staat 30-42cm. Cond.: G

Divers kristal
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek kristal, twee scheepjesvormige schalen, dekseldoos en onderzetters, waaier en ruitkristal. (minimale chips mogelijk) 11-25cm Cond?R/G

5 Borrelglaasjes, slinger
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke borrelglaasjes met slinger in stam omstreeks 1900 in goede staat 4-3,5cm

Divers kristal
Resultaat: 40 EUR

Zeventien delen oud waaierkristal 20e eeuw, 3 schalen, 11 schaaltjes, 3 servethouders minimale chip mogelijk 4-22cm Cond:G

Tiffany stijl glas-in-lood
Resultaat: 40 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood venster 2e helft 20e eeuw 70x75cm. Cond.: G

38 Gegraveerde glazen
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 38 gegraveerde glazen (groepjes van diverse soorten) 19e-20e eeuw o.a: 1 groot kristallen glas met monogram 19e eeuw, 1 kristallen glas met jachtvoorstelling 4-21cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x oorvaasje meerkleurig ca. 1900, 1x gesigneerd vaasje 2e helft 20e eeuw en 1x gesigneerd Jugendstil stijl vaasje 2e helft 20e eeuw met geschulpte kraag 6,5-9cm. Cond....