afgesloten

25. Juliveiling 2015

afgesloten | Veiling

03.07.2015 – 04.07.2015

1138 Resultaten
Polyfoon met onderkast
4004
Polyfoon met onderkast

5.500 EUR

Staande klok met mechaniek
3509
Staande klok met mechaniek

3.750 EUR

Russisch brons, paarden
5003
Russisch brons, paarden

2.500 EUR

Penselenvaas
6239
Penselenvaas

2.000 EUR

Pendule, negeroïde man
3500
Pendule, negeroïde man

1.900 EUR

H.P. Koekkoek
1009
H.P. Koekkoek

1.800 EUR

Chinees beeld
6026
Chinees beeld

1.700 EUR

Herman Brood
1018
Herman Brood

1.600 EUR

Kabinet
4002
Kabinet

1.600 EUR

Gesig. J. Krachkovsky
1001
Gesig. J. Krachkovsky

1.500 EUR

Bloedkoraal collier
3
Bloedkoraal collier

1.400 EUR

Grote ets, 17e-18e eeuw
1101
Grote ets, 17e-18e eeuw

1.400 EUR

Schippertje met scheepjes mechaniek
3503

1.400 EUR

Mahonie barokkast
4011
Mahonie barokkast

1.400 EUR

Schilderij, D. Schulman
1017
Schilderij, D. Schulman

1.300 EUR

Chinees beeld
6027
Chinees beeld

1.300 EUR

Chinees beeld
6028
Chinees beeld

1.300 EUR

Schilderij 3 figuren
1008
Schilderij 3 figuren

1.250 EUR

Zilveren kovsch
191
Zilveren kovsch

1.200 EUR

Gothische kandelaar
2006
Gothische kandelaar

1.200 EUR

Lenzkirch klok
3505
Lenzkirch klok

1.200 EUR

Album gravures
1000
Album gravures

1.100 EUR

Boek, Salvador Dali
1037
Boek, Salvador Dali

1.100 EUR

Ring
26
Ring

950 EUR