Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij
Geen vanafprijs

Schilderij

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Prent, paarden
Startprijs 10 EUR

Engelse prent ca. 1920, vossenjacht 30x22cm. Cond.: G

Ets
Resultaat: 10 EUR

O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G

5 Bankbiljetten
Startprijs 10 EUR

Kavel met 5 bankbiljetten Duitsland en Oostenrijk Cond.: FR-ZFR

5 Delen glas
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G

2 Kandelaren + vaas
Startprijs 10 EUR

Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.

Ring Camee
Resultaat: 20 EUR

Ring wit metaal met fraaie donkerblauw met witte camee. Brede bewerkte rand met daarin de camee. 18,5x24,5 mm. De ring heeft een open scheen en kan op willekeurige maat gedragen worden.

Set schmuck
Resultaat: 15 EUR

Set Schmuck bestaande uit een hanger en broche double met edelweis, een vergulde bladbroche en een zilveren collier met langwerpige hanger met witte stenen.

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 15 EUR

Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.

2 Zilv. cakevorken
Resultaat: 15 EUR

Twee zilveren cakevorken 800/000: 1x cakevork voorzien van fraai gravure met lauwerkrans, MT: P. van Heumen Schoonhoven, jl: Q: 1926 (18cm.) en 1x vork met fruitbewerking (scheurtje in de steel), MT: ...

Karaf met zilver
Resultaat: 15 EUR

Engelse kristallen geurflacon op vierkante voet met zilveren kraag en gefacetteerde stop 925/000, 14xø4,5cm. Cond.: G

Zilveren vleesvorken
Resultaat: 15 EUR

Twee zilveren vleesvorken met fraai bewerkte randen in de heften, 835/000, "V" gestempeld (belastingteken voor ingevoerde zilv. werken), 19x1,8cm. Cond.: G

Monogram EN
Resultaat: 15 EUR

Monogram EN ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap 20x20cm. Cond.: G

Ets, E. Kampf
Startprijs 15 EUR

Eugene Kampf 1861-1933 Duitse school, landarbeiders aan het rooien, ets op papier. 26x19cm CondR/G

2 Gravures, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G

Box camera
Startprijs 15 EUR

Originele box camera ca. 1930, gemerkt Apro in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G

Gietijzeren Maria
Resultaat: 15 EUR

Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G

Koperen wandplaquette
Resultaat: 15 EUR

Art Deco kopergedreven wandplaquette ca. 1930 met afbeelding van Corpus Christie 50x70cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude wandlampen met brons en kristallen pegels ca. 1980 in goede staat 33x19x10cm.