Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren fruit-dienschaal
Startprijs 950 EUR

Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...

Schilderij, G. Krol
Resultaat: 45 EUR

Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht 22x33cm. Cond.: G

4x Tulpen, zeefdruk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal J.A. Smit (JAS) abstracte florale composities litho op papier 30x30 Cond:G

Schilderij, boerderij bij avond
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G

Pastel, dame
Startprijs 200 EUR

P.Watelet omstreeks 1930, dame met bloemen pastel op papier 20x28cm Cond:G

Erich Tonkel
Resultaat: 60 EUR

Erich Tonkel Duitse school, Im Park von Rothenburg 1971, olieverf op linnen 70x88 cm Cond:G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startprijs 80 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), gemengde techniek op paneel, landschap met dode boom 48x32cm. Cond.: G

6 Gravures
Startprijs 100 EUR

Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G

Houtskool tekening, P. Loo
Startprijs 50 EUR

Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G

Schilderij, Ruhe
Startprijs 50 EUR

F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G

Aquarel, vogel
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G

Schilderij, Tilly Moes
Startprijs 50 EUR

Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Schilderij, Chris Snijders
Startprijs 400 EUR

Schilderij Snijders, Rotterdam 1881 Hollandse school Arabische markt, olieverf op paneel 65x51cm Cond:G

Paneel, landschap
Startprijs 150 EUR

H.Weegewijs 1875-1964 Soest, landschap met boerderij bij avond, olieverf op paneel 33x21 Cond:G

5 Duitse etsen, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vijf Duitse 18e eeuwse etsen, J.W. Sein? met spreuken in gravure Duits en Frans, voorstelling met ruines en figuren (1vlek) 19x30cm. Cond:G

Schilderij, clown
Startprijs 50 EUR

A.S.G. Steinhagen, Clowns, Batik op zijde 33x63 cm Cond:G

Schilderij, arbeiderswoning
Startprijs 100 EUR

De Vries omstreeks 1930, boerenhuis met strodak, olieverf op linnen 40x50 Cond:G

Schilderij, Chinese man
Resultaat: 330 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Chinese man in bergen 94x77cm. Cond.: R-G

C. Koppenol, strand
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd C. Koppenol, 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 40x55cm Cond:G

Monogram V.T.W.
Resultaat: 70 EUR

Monogram V.T.W. ca. 1930, olieverf op linnen, biddende monnik 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Kirdrich
Startprijs 750 EUR

Ludwig Kiederich omstreeks 1930 1873-1950 Duitse school, landarbeiders met paardenspan, olieverf op lonnen 100x80cm Cond:G

Gravure, C. Visscher
Startprijs 100 EUR

Gravure 17e 18e eeuws A.Sauvedam A.1593, gegraveerd door Cornelis Visscher 1657-1728, Romeinen en Latijnse tekst, gravure op papier 34,5x25,8cm Cond:R/G

Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

Schilderij, Wessels
Startprijs 250 EUR

Albert Wessels Rijssen 1938-2010, eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op paneel. 27x27cm Cond:G