Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Album gravures
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuws antiquarisch verzamelalbum met 26 etsen(gravures) omstreeks 1790-1810 Hollandse scheepvaart te Amsterdam bij P.Ijver, J.Smit en zoon en F.W. Grebbe (m.Sallieth sculp 1749-1791) in r...

Gesig. J. Krachkovsky
Resultaat: 1.500 EUR

Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm

Nicolaas Bastert
Resultaat: 650 EUR

Nicolaas Syvert Bastert, Maarserveen 1854- Loenen a/d Vecht 1939, Huizen en ophaalbrug langs de Vecht, olieverf op linnen 56x81cm.

Henry Schouten
Startprijs 2.000 EUR

Henry Schouten (1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

Schilderij, Henry Schouten
Startprijs 800 EUR

Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R

Waaier achter glas
Resultaat: 140 EUR

Prachtige antieke waaier in vitrine omstreeks 1800 beschilderd met landschap (gouache) en figuren, gemaakt van bewerkt been in goede originele staat, 33x54x5cm

Schilderij, Walraven
Startprijs 1.750 EUR

Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G

Schilderij 3 figuren
Resultaat: 1.250 EUR

Petrus Theodorus van Wijngaerdt 1856 ( 1816 - 1893 Hollandse School, groot zeldzaam werk ), olieverf op linnen, interieur van adel met officier en zijn familie met familiewapen op stoel 68x80cm. Cond....

H.P. Koekkoek
Resultaat: 1.800 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G

Schilderij, F. Dachling
Startprijs 600 EUR

F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G

Aquarel, Steelink
Startprijs 500 EUR

Willem Steelink 1856-1928 boer in schapenweide aquarel op papier 39x32 Cond:G

Schilderij, Wessels
Startprijs 250 EUR

Albert Wessels Rijssen 1938-2010, eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op paneel. 27x27cm Cond:G

Schilderij, strand Scheveningen
Startprijs 700 EUR

Rob de Haan Hollandse rustplaats (impressie) mogelijk Scheveningen, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

Schilderij, van leemputten
Startprijs 250 EUR

J.F.L van Leemputten, Belgische school 1831-1924 kippen bij hooiberg, olieverf op linnen 24x17 Cond:G

Schilderij, Wijngaarden
Startprijs 300 EUR

Theodorus van Wijngaarden (Rotterdam 1874- Voorburg 1952), boeren interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 42x35cm Cond:G

Schilderij, schapen
Startprijs 1.200 EUR

Onduidelijke signatuur, A.M... 19e eeuw, bergachtig landschap met schaapskudde, olieverf op linnen 130x75cm Cond:G

Schilderij, D. Schulman
Resultaat: 1.300 EUR

David Schulman Hilversum 1881-1966 Laren, haven van Spakenburg, olieverf op linnen 41x41 Cond:G

Herman Brood
Resultaat: 1.600 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G

Schilderij, 17e-18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuw landschap met waterval en geiten(twee oude restauraties, en gaatjes) olieverf op linnen Cond:R/G 77x61cm

Ongesigneerd, 17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G

Schilderij Swarts
Resultaat: 300 EUR

F.W.Swart 19e eeuw, gedateerd 1800, vader vertrekt bij gezin, olieverf op paneel 38x36 Cond:G

Schilderij Swarts
Resultaat: 300 EUR

F.W. Swart 19e eeuw, familie met vader als officier, olieverf op paneel 37,5x35,5 Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, 20e eeuw strandgezicht met figuren, Zandvoort, olieverf op linen 80x60cm Cond: G