Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2,5 Gulden 1840
Resultaat: 220 EUR

Zilveren 2,5 gulden Koning Willem I, 1840 ( Het 1e jaar van deze munt in het Koninkrijk der Nederlanden) Cond.: G-U

1 Gulden 1840
Resultaat: 110 EUR

Zilveren gulden Koning Willem I, 1840. Laatste jaargang van Koning Willem I, Cond.: G

5 Kopeke 1787
Resultaat: 30 EUR

Antieke Russische koperen munt, 5 Kopeke, anno 1787 (EM) Tsaar Catharina II. Cond.: G

3 Chinese penningen
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Chinese gesigneerde penningen met voorstellingen van draken, figuren en tekes 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9-10cm. Cond.: G

Antieke munt
Startprijs 25 EUR

Zilveren Theresia thaler anno 1780. M.Theresia D.C R.imp.Hu.Bo.Reg Archid AUST Dux Burg Gotyr 0,2x4ø cm Cond:R/G

10 Cent 1828
Startprijs 30 EUR

Zilveren 10 cent Koning Willem I, 1828

Zilveren munt
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 8 Reaal Spaanse dollar uit 1788, met tekst: Del Gratia Carolus III Del Gratia 1788 Hispan et Ind Rex.M.8R.FM

Muntenset
Startprijs 15 EUR

Oude Russische muntenset, 1 Kopecka tot 1 Roebel 1989 (Moscow mint) in goede staat

4 Bronzen penningen
Startprijs 40 EUR

Vier oude Hollandse verzetspanningen, een grote penning dertiog jaar LKG1940-1945, een dag van het verzet Ermelo 2002 Koningin Wilhelmina monogram JCH, een prinses Juliana CJC Wiewecke 1909-40/4 , en ...

Bronzen penning
Startprijs 35 EUR

Oude bronzen penning "1895 Societe industrielle De Mulhouse A. me Gustave Schaeffer Adreu fecit" ø6,7cm. Cond.: G

10 Cent 1827
Startprijs 30 EUR

Zilveren 10 cent, Koning Willem I, 1827

5 Bankbiljetten
Startprijs 10 EUR

Kavel met 5 bankbiljetten Duitsland en Oostenrijk Cond.: FR-ZFR

2 Munten
Startprijs 25 EUR

Twee munten: 1x Nederland 1 Gulden 1906, Wilhelmina Cond.: FR/ZFR, het gaat hier om een overslag van het jaartal, dus munt is niet origineel 1906 en 1x Nederland 1/2 Cent 1886 Willem III, Cond.: ZFR

2 Penningen/Munten Chinees
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese grote penningen Cond.: PR-

Kavel diversen
Resultaat: 50 EUR

Kavel diverse munten (echt en namaak) (o.a China, Engeland en USA), tevens ook enkele zilveren munten (Duitsland, België), Cond.: FR-ZFR

Doos postzegels
Resultaat: 25 EUR

Interessant kavel diverse postzegels (postfris en gestempeld) wereld, tevens diverse enveloppen met inhoud 4x35x28cm. Cond.: G

Doos ansichtkaarten, buitenland
Startprijs 20 EUR

Lot van diverse oude ansichtkaarten, buitenland 20e eeuw. Cond:G

Doos ansichtkaarten, Nederland
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse oude ansichtkaarten Holland 20e eeuw. 12x20x32 Cond:G

Album ansichtkaarten, fantasie
Startprijs 20 EUR

Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G